Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Chochoł

Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

 1. Dokładnie tak jak kolego Terkov napisał. Jest temat o strojach maskujących a nawet jest ich kilka i można co nieco poczytać. Pomijając fakt że oba zdjęcia przedstawiają stroje typu BushRag a nie ghillie siut można stwierdzić na pierwszy rzut oka że są to stroje bez siatki co już jest poważnym minusem. Druga sprawa to to że takie coś naprawdę można zrobić samemu albo poprosić kogoś kto takie coś zrobił aby na zamówienie stworzył CI taki strój i będzie on o niebo lepszy od tego co dałeś w linkach. Po trzecie moim zdaniem i tak szkoda pieniędzy. A na koniec powiem że oba są siebie warte. Konstrukcyjnie są tak samo zrobione a jakością prawie w ogóle nie odbiegają od siebie. Tak że którego byś nie wybrał i tak będzie to moim zdaniem mierny zakup.
 2. Aby zamaskować buty weź kawałek zwykłej siatki maskującej, 2 sznurówki i zrób z tego nakładkę na buta. Do siatki przywiąż 4 parki juty i masz problem z głowy. A co do cichego chodzenia no jak się bez nakładki nie nauczysz to nakładka tylko Ci będzie przeszkadzać.
 3. Po pierwsze drodzy koledzy nauczcie się rozróżniać stroje maskujące gdyż jest to podstawowy błąd. Mianowicie Ghillie Suit zawiera materiał maskujący jedynie na tylnej częsci ubrania / kombinezona. A Bush Rag zawiera maskowanie na całym stroju. Poza tym Dobry Ghillie suit nawet nie przeciągany po chaszczach i błocie może już dobrze maskować. Trzecia sprawa to sam Farsz. Tak naprawdę my robiąc nasze stroje staramy się zrobić to dużo lepiej niż realnie gdyż sami wiemy że przeciętny snajper na wojnie nie zbliża się do celu bliżej niż na 300m, a naszych airsoftowych realiach ghillie przystosowujemy do odległości znacznie mniejszych nie większych jak 100m jak nie 80m. Pozdrawiam Chochoł
 4. Podsumowując temat najlepszym zestawem do m24 dla nie chcących kosmicznych wymagań będzie: -M24 Classic army -zestaw 300% CA -prowadnica metalowa -sprężyna m160 -komora PDI -Lufa promyk 509mm -stalowa rączka przeładowania Da to około 600 fps z odbiegiem +/- 10 fps i dośc dobrą celnością.
 5. Generalnie Ghillie chcę używać na łące bądź w lesie. Z tym będzie ciężko ale postaram się jak najprędzej
 6. Witajcie. Oto moje ghillie. Proszę o opinie i powiedzcie co mogę zrobić z kolorystyką aby bardziej się to przyjmowało do otoczenia o ile już nie jest źle. ( przepraszam za zdjęcia w ogródku aktualnie mam problem z dotarciem do jakiegoś lasu/ łąki )
 7. Mimo iż czytałem trochę tematu to poproszę kogoś kto już tuningował m24 aby podesłał mi zestaw którym osiągnął bym stabilne 535 - 550fps na kulka 0,28 - 0,3 przy precce promyka 509mm i m24 CA z capri asg military version. I drugie pytanie co by się stało gdybym do stockowych części włożył sprężynę m150 promyka ?
 8. o to już coś czyli mamy hełmy: np. MICH to jeszcze kamizelka taktyczna, wyposażenie snajpera wojskowego i będe uszczęśliwiony :)
 9. dobra dobra fakt 30 sekund w google ale nigdzie nie pisze w sumie nic konkretnego na wikipedi i na PJS jest trochę o broni ale nigdzie nie pisze o hełmach kamizelkach i podobnym wyposażeniu...
 10. No jest sd ale to jednak mp5 no nie sprecyzowałem. Ale może koledzy pomożecie jeszcze w takiej sprawie mianowicie potrzebuje znać wyposażenie przeciętnego żołnierza z 1PSK ponieważ chciałbym się na czymś wzorować. wiem że używają munduru TCU w kamuflażu polskiej pantery wz 93 jako snajperek chociaż zabytek zdarza im się używać SWD a jako broni szturmowej to BERYLE o ile się nie mylę. A co z kamizelką taktyczną, hełmem ? Muszę dokompletować moje wiadomości a nie za bardzo wiem gdzie szukać informacji.
 11. snajper wojskowy. a co do wyposażenia to może inaczej która jednostka używa Tych kamizelek DVM ??
 12. Witam forumowiczów prosił bym o sprecyzowanie która jednostka używa podanego niżej sprzętu oraz o dodatnie brakujących akcesoriów. 1. Mundur w kamuflażu wz.93 2. kamizelka taktyczna DMV 3. mp5 a4 no i reszta sprzętu którego nie znam i proszę o uzupełnienie listy oraz podania sprzętu polskiego snajpera chodzi mi głównie o broń, mundur i wyposażenie taktyczne. Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam wszystkich
×
×
 • Create New...