Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

konioszyce

Użytkownik
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by konioszyce

 1. Mam wielką prośbę. :happy: Jak mozna przerobić mundur na (nie wiem czy to jest krój) RAID. Proszę o jakieś plany , porady, wymiary itp. Szukałem na forum ale nie moge znaleść jak by coś :icon_biggrin:
 2. Witam serdecznie Mam takie pytanie. Co sądzicie o łączeniu kamuflaży? Proszę powklejajcię zdięcia takich kombinacji. CO sądzicie o kurtce Dpm a spodniach Multicam? Z góry dziękuje! P.S. Jak coś to przepraszam za błędy. Potraktujcie ten apel jako prośbę.. nie do odrzucenia. Widzę, że prośby nic nie dają. W takim razie jeśli sytuacja będzie się powtarzać polecą ostrzeżenia/bany. OFF
 3. Witam Jakie są sposoby zabezpieczenia repliki zimą ?! Żeby można było się wsłobodnie "rzucać" się w śnieg itp. Jak należy zabezpieczyć replike podczas strzelanki w deszczu. Z góry THX
 4. Dzięki wielkie!! Najbardzej za ostatni post !! Bardzo sie przydały linki i porady! Dzięki
 5. Witam! Mam prośbe jak zjąć body w mp5 navy od JG. Jakis poradnik albo w jakiej kolejnosci trzeba rozkręcać? Bo chciał bym sie dostać do gearboxa. Z góry Dzięki
 6. Dziękuje za odpowiedzi !! Może temat śmieszny, ale na co dzień każdy z nas walczy z takimi przeciwościami losu. :hahaha: :biggrin: :icon_biggrin:
 7. Nie, chiałbym je opuścić na buty ale latają i jak je przymocować?!
 8. Witam serdecznie, Mam taki pytanie dotyczące nogawek od spodni. Kupiłem spodnie SFU helikon-a, czytałem że są robione w kroju ACU. Widzałem że nogawki są na zewnatrz buta i jak je zamocować żeby sie nie podnosiły przy czołganiu lub kucaniu?? Niechciał bym ich chować do buta Mają tylko ściągacz poziomy do regulacji obwodu nogawki. Z góry dziękuje!
 9. Witam Mam ważną sprawe, jakie mundury w polskim maskowaniu posiadają kienień z rzepem(ukośny) jak w amerykańskim kroju. :uśmiech:
 10. konioszyce

  UBACS

  Witam Mam prośbe , używa ktos może combat shirt'a DDPM?? jakie odczucia i jak sie sprawUje sprzęt?? z góry dzieki!!
 11. Z karimaty wyciąć płyty sapi. :uśmiech:
 12. Byłem w atenach we wrześniu,widziałem tam sklepy z asg (stragany) Wokół Akropolu jest taki deptak i tam widziałem np.pattern 83. Jeszcze w centrum stoisko jest takie duze skrzyzowanie troche dalej carefour i tam jest też(np. widziałem pas molle czyba 4 rzędy molle, takie smieszne) i mundury greckie za 25 € komplet czy jakoś tak .
×
×
 • Create New...