Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Blackyoshi

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam, chcę kupić od kolegi prawie nowiutkiego AK-47 sprężynę. Chcę mi go sprzedać za 25zł, ale problem jest taki, że urwało się to coś metalowe do pociągnięcia sprężyny, żeby wystrzeliło. Połamało się to coś: http://img840.imageshack.us/img840/5172/5cm022.jpg Da się to jakoś dokupić, zastąpić czymś?
 2. Nie pisać już w temacie, można zamknąć!!!
 3. Dobra, myślałem że ta broń jest zajebista, nasłuchałem się was i chyba kupię shotguna, do 135zł. Poda ktoś jakąś dobrą, celną i duży zasięg shotguna? Do 100-140zł max. Pozdro
 4. Ehe, ile takie shotguny mają zasięgu?
 5. Ta, kup coś taniego? Nie mam 200zł, żeby kupywać pistolet maszynowy, 0wned.
 6. Patrząc na tą: http://www.taniemilitaria.pl/sklep/product...products_id=169 i popatrzyć sobie komentarze, to ją kupuję. I nie sądzę, że to jest gówno. Co ja poradzę, że nie mam kasy na takiego metalową replikę? Może mi się znudzi i 200 zł pójdzie w błoto? Kupię tą co podałem, i w środku zrobię tuning. To tyle na ten temat. Zamknąć!
 7. @UP A ten? http://www.taniemilitaria.pl/sklep/product...products_id=169
 8. Zdecydowałem się, kupuję tego: http://www.taniemilitaria.pl/sklep/product...products_id=169 Bardzo go polecają..
 9. @UP Wolałbym karabiny, nie pistolety maszynowe. I odrazu mówię, mam tylko ok. 200zł. Może ktoś mi coś poleci? Jakiegoś kałacha albo coś..?
 10. Spoko, to może powiesz, co najlepiej kupić dla początkującego.. shotguny odpadają..
 11. Ehh, ale ja nie mam 300zł, i taka chyba wystarczy, nie będę kupywać asg za 400 zł, przecież nie wiem czy to mnie wciągnie. Jeszcze jedno pytanie, jakie najlepsze kulki do tej emki?
 12. http://www.airsoft-militaria.pl/product-po...M4A1-R-I-S.html A ten? Tego chyba kupię, jest fajny, elektryk i tani. A ja zbyt dużo kasy nie mam, kupywać?
 13. Witam. No więc tak, chciałbym kupić swojego pierwszego ASG, lecz nie wiem jakiego, znalazłem takiego: http://www.military.pl/cyber-gun_161m/colt...-asg_3798t.html i nie wiem czy on będzie dobry. Ktoś coś może powie, ktoś go ma? I czy się opłaca? Pozdro
×
×
 • Create New...