Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

oski52

Użytkownik
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

 1. Znam ten ból zgubiłem już ją 3 razy... Napisz do Krakmanów czy nie sprzedadzą tylko tej części.
 2. Kolega ma, 500 fps wytrzymały, ale za to strasznie parowały ;/.
 3. A w innych widać piksele czy jak?
 4. Mam od nich baterię, i nie mogę złego słowa o nich powiedzieć, nie dbam za bardzo o nią, i ładuję zwykłą ładowarką też od ASG, trzyma dobrze nie mam z nią żadnych problemów po 1.5 roku używania :icon_smile:. Edit. Za 170 zł to jednak nie warto, o wiele bardziej opłaca się kupić jakieś Li-po.
 5. Najlepiej jakbyś wziął (moim zdaniem) G36c od Cymy, do tego zieloną gumę hop-up od G&G, niektóre przeźroczyste Guardery powoduja dublety w tej giecie. Z czasem dokup lepszą ładowarkę (imax b6, najlepiej jakbyś ją od razu kupił) oraz lufę precyzyjną np. Guarder, a z droższych Prometheus.
 6. Utarło się, że nowi nie doradzają nowym, bo istnieje dużo prawdopodobieństwo, że wprowadzą w błąd. Do autora, GG jest troszkę droższy od CO2 , ale za to lepszy, gdzieś bodajże w poradniku Logana było porównanie GG kontra CO2, masz je (jest kilka, naprawdę warto je przeczytać) na górze strony w "Artykuły". Nie wiem czemu uważasz, że będzie mniej zachodu z ładowaniem. Co do psiarz19, to nie dawaj bezsensownych rad, bo może przez ciebie utopić pieniądze w jakimś "badziewiu".
 7. Plan A nie poszedł po jego myśli :D i przy okazji rozwalił komorę :P. Pewnie pomimo oporu chciał włożyć głębiej (wycior).
 8. Dać to do najśmieszniejszych wypowiedzi? Badii8 nie rozśmieszaj :D.
 9. A skąd wiesz, że nie miał? Pokaż gdzie Fusi napisał źle,a przy okazji przestań wytykać komuś nie istniejące błędy, chcąc dowartościować swoją wiedzę. Co do to się nie zgodzę, chociaż zależy za co uważa się dobrą "emkę".
 10. Ray~ po czym wnioskujesz, że to badziewie, miałeś w rękach, ale czy strzelałeś? Opinie na forum ma nawet dobre, nikomu się raczej nie psuję (z tego co pobieżnie przeczytałem), oczywiście jest sporo lepszych replik, ale jeśli kolega chcę koniecznie lr300 to niech przestudiuje tematy o nim na forum :).
 11. Bo samemu nie chcę się poszukać? Bierz Imax B6 i do tego Li-po turningy.
 12. To samo co cm.028 tylko inny wygląd.
 13. Dokup słownik "wyboże" :icon_eek2: ! Przestańcie mu wciskać to KWA, jest dobre, ale G&P też jest.
 14. Też mam 743, fakt faktem że od tygodnia, ale porównując je do desantów to, miażdżą je :D.
×
×
 • Create New...