Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

aikikai

Użytkownik
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

 1. Przepraszam za bardzo długą nieobecność na forum. Już nadrabiam: program jakiego używałem, to - jak zgadł brusu - Solid Edge. ;) Pozdrawiam P.S. Jeszcze dorzucę efekt pracy w postaci dokumentacji technicznej wykonanego modelu:
 2. Tak to wyszło: I rysunki: Pozdrawiam Aikikai
 3. Bardzo Wam dziękuję za konkretne wytłumaczenie. Czy znacie jeszcze średnicę miseczki, kowadełka oraz otworów ogniowych i odległość ich środków od środka kowadełka w spłonce typu Berdan? Myślę, że te informacje już mi wystarczą do wykonania modelu. Pozdrawiam Aikikai ;-)
 4. Stałą częścią nie jest nazwany na rysunku (z mojego wyższego posta) CUP i MIXTURE, ale wygląda na to, że CARTRIDGE CASE (z FLASH HOLE i ANVIL) jest. Czy tylko mi się tak zdaje? Jeśli tak mi się zdaje, to prosiłbym bardzo o podanie średnicy spłonki typu Berdan. Pozdrawiam
 5. Mam jeszcze jedną prośbę, jako że chciałbym zrobić wmiarę dokładny obraz trójwymiarowy tejże łuski potrzebuję znać jeszcze wewnętrzne wymiary spłonki, (rozumiem, że spłonka jest stałą, nieodłączną) częścią łuski. Proszę o wymiary zaznaczone na rysunku czerwoną linią i numerami od 1 - 6: Byłbym również wdzięczny za podanie grubości płaszcza łuski w okolicach spłonki.
 6. A czy znacie Panowie link do schematu od wewnątrz? Może z wymiarami? :>
 7. Bardzo, bardzo, bardzo Wam dziękuję za szybką iprecyzyjną odpowiedź ;) Pozdrawiam Aikikai
 8. No wielkie dzięki Panowie! Idealny rysunek; moglibyście mi tylko pomóc jeszcze w rozszyfrowaniu tych symboli? Domyślam się, że czerwone znaczą średnicę przez bryłę łuski na danej wysokości. Ale nie mogę dojść co znaczą wartości zielone po prawej stronie? Jest to chyba wysokość od dołu? Czy dobrze mi się wydaje?
 9. Witam BArdzo potrzebuję wymiarów, najlepiej dokładnego schematu zwymiarowanego naboju 7,62x39. Potrzebuję ich do stworzenia trójwymiarowego modelu łuski tego do tego naboju. Za wszelką pomoc jestemz góry niezmiernie wdzięczny. Pozdrawiam Aikikai
 10. A jak z samym Bushmasterem używanym w Gromie? Na ich stronie widziałem, zę jest to Bushmaster XM15 ES2 M4A3 z granatnikiem M203 i celownikiem ACOG. Czym się charakteryzuje ten właśnie, używany w Polsce, Bushmaster? Na podstawie jakiej broni był on robiony; czy zwykłego M4A2?
 11. Gdzie używane są te buty: http://www.protektorsa.pl/img/towary/obrazek_30.jpg Tzn. czy jednostki w kraju (np. PSK) może ich używać?
 12. Pisząc "gromy" masz na myśli te "Protektory" czy Kupczaki?
 13. Chciałbym aby w tym temacie powiedziano, czy buty wymienione przeze mnie w pierwszym poście są używane w WP, czy są produkowane na umowę z MON ;)
 14. Widziałem w temacie: "Desanty ? Magnumy ? Opinacze ? Jungle ? GROM ?", że jest też mowa o "gromach" jednak są to te tzw. "trzewiki GROM wz. 742" i bardzo wg mnie jest nikła szansa, że są to buty używane chociażby w PSK, czy w ogóle są produkowane dla odbiorcy wojskowego, czy jest to tylko podpuszczanie; ale mogę się oczywiście mylić. Niech wypowie się ktoś kompetentniejszy ode mnie ;)
 15. Witam Jestem ciekaw jakie buty oprócz przesławnych i przeznanych i przelubianych ( :D ) Desantów używane są w WP? Szczególnie interesują mnie jednostki specjalne tj. 1. PSK, ewentualnie GROM, ale bardziej PSK. Czy mają tam oni dowolność sprzętową pod tym względem? Widziałem na allegro buty firm: Kupczak, Wojas oraz "trzewiki GROM wz. 742" (?!). Przy tych ostatnich zdziwiła mnie cena 150 zł... - Czy jeszcze jakieś buty są produkowane dla WP? Proszę Was o charakterystykę tych, które wcześniej wymieniłem. Byłbym wdzięczny za podanie rozwiązań technicznych wykorzystanych w poszczególn
×
×
 • Create New...