Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

edek01

Użytkownik
 • Content Count

  118
 • Joined

 • Last visited

 1. Colt za 629zł ta nowość na Military to poprawiona wersja M1911A1 Co2 !! Czekam na informacje techniczne na czym polega ta poprawa wersji Co2 ?? EDIT: Dostałem dziś informacje że zmiany jakie dokonał Cyber Gun to -wstawiony system BAKS zamiast tradycyjnego HU,wstawione mocniejsze zawory magazynka i zmodernizowana powiększona dysza aby więcej gazu było podawane do lufy a nie w system blow back. Co ciekawe w sklepie go jeszcze nie mają będzie dopiero na początku czerwca. Znowu EDIT: :bialaflaga: Colt M1911 A1 100th anniversary full metal CO2 blowback 444fps Tak dokładnie się nazy
 2. My tu gadu gadu a ludzie takie rzeczy robią ......... Bardzo wydajny magazynek z komorą rozprężająca co przekłada się na 100 kulek wystrzelonych z 12g kapsuły co2.
 3. Standardowy zawór Hi Flow w magazynkach Co2 jest z mosiadzu ! A ja dorabiam zawory stalowe firmy KM, dostępne na Red Wolfie. Dokładnie nie ma zaworów do Co2 bo je trzeba dorobić- dopasować! . Tak samo dorabiam nie pasujące do wszystkich pistoletów lufy PDI pod konkretny model . Dexterkrak ja tuningowałem wiele replik GG -Co2, wiedz wiem co pisze i idioty ze mnie nie rób. Tylko kto kupi Colta Inokastu jak będzie kosztował 500$ plus części do tuningu .
 4. To ci wytłumaczę dlaczego pęka -jeśli wymienisz sprężynę kurka i sprężynę powrotną na 150% silniejszą Plus zawór magazynka co2 co podaje więcej sprężonego dwutlenku i lufę wewnętrzna na 6.01 PDI to aluminium nie wytrzymuje takich przeciążeń na dłuższa metę! Wiedz jeśli ten Colt 1911 A1 jest wykonany z stali wtedy tuning jest opłacalny i bardzo cieszy. Ale wydaje mi się ze Inokatsu musiało już dostosować sprężyny i zawory, aby ten stalowy Colt działał poprawnie na Co2! Wtedy zostaje tylko wymiana lufy wewnętrznej na 6.01mm PDI.
 5. Nie wiem jak co2 da sobie rade z przeładowaniem stalowego zamka ,ba nawet sprężyna powrotna jest oryginalna długa ! Ale wyśmienity kasek do tuningu . I nic nie pęknie , jak to miało miejsce z tuningiem Coltów 1911 A1 WE,K JW, TM. Czekam z niecierpliwością .
 6. Snajperwood ty jesteś super zielony w temacie odsyłam do zielonych! Najpierw zdejmujemy okładkę rękojeści ,wkładamy kapsule ,i dokręcamy śrubę od przebijania, nie za mocno z wyczuciem! Aby nie zerwać gwintu śruby! Musisz mieć instrukcje obsługi tego rewolweru przestudiuj ja !
 7. Nie powinno się zostawiać załadowanej kapsuły na standardowych uszczelkach bo niszczy się uszczelka ! Uszczelki się odkształcają tak bardzo jak się dokręca kapsule. Ale jest na to sposób zakup sobie uszczelkę grubą odporną z Aledrogo za 16zl i możesz bezkarnie trzymać załadowaną kapsule nawet tydzień .
 8. Spoko jest odpowiedz a dokładnie ten gość właśnie mówi o tym jak działa Blow Back w tym pistolecie! dokładnie 1.54 filmu zaczyna objaśniać!No i mamy amazing gun ;-).
 9. O lufie 6mm a 4.5mm ,dlatego wiatrówki mogą strzelać śrutem i kulkami Ok. A już pistolety z Blow Back asg 6mm nie dają rady sobie z pociskiem 6mm 0,89g! Bo za dużo co2 idzie w system Blow Back a mniej w lufe co daje im max 340fps! AnR nie ma takiej opcji ze te wycięcie w magu to jest pod system blow back ! Czy widzisz tam w magazynku uszczelkę skierowaną do góry????? Jak niby jest podawane Co2 z magazynka do systemu Blow Back?? A G&G ma na nowym Co2 ma 500fps plus Blow Back ale nie wiem na jakich wagowo kulkach 0.12g 0.20g?.
 10. Bardzo proszę się nie kłócić a kulturalnie rozmawiać ! (Dla mnie przerobiona oznacza, że wstawili inny magazynek i większą lufę. Spekuluje. Raz tak zostało zrobione przy okazji beretki co miała 600 fps.) Nie zgodze sie z tobą AnR-Większa lufa 6mm daje mniejsze ciśnienie niż 4.5mm dlatego wiatrówki strzelają ołowiem ! A czy pistolet ASG lufa 6mm wystrzeli śrut o wadze 1,24g??? z prędkością 120m/s nie ma szans! Wiem bo tuningowałem od 2004r pistolety ASG i zawsze coś pękło po wystrzelaniu z 50 magów .A pistolety tuningowałem do strzelania amunicją 0.89g! To tylko beretta z lufą sta
 11. Ale wydaje mi się ze system przeładowania zamka jest podobny jak w kałachu! Czyli wszystko idzie w lufę i mała cześć Co2 idzie do kanału gazowego aby ruszyć zamkiem . Najgorsze jest to ze nie ma w internecie przekroju tego pistoletu! Fakt faktem to nowy system Blow Back firmy G&G. Taki nie do końca jak by wielu chciało.
 12. Spokojnie pytałem fachowców z Capri co sprzedają ten pistolet . I faktycznie Blow Back nie odskakuje do końca jak jest to w pistoletach z Blow Back innych firm! Dlatego większa dawka gazu jest podawana w przewód lufy a zatem więcej fps! Bardzo dużo ludzi z światowych forum zachwyca się właśnie małą awaryjnością i jak mocno strzela ten pistol.
 13. No do końca to on nie odskakuje, ale to nie jest obrazu taki feler chyba przy takich osiągach nie? G&G wymyśliło swój własny system Blow Back! Czyli mniej na przerzut zamka, a więcej co2 w lufę ;-)
×
×
 • Create New...