Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

eNdo

Użytkownik
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

 1. MP5 - używane od jg m4 - raczej nie ak - używane cm028
 2. Witam. Jestem posiadaczem CYMY 0.28 z gearboxem od 0.36. Mam z nim kilka problemów. 1. Tryby ognia. Czy to wina przerywacza, okablowania, selektora czy silnika, gdy strzelam na "pojedynczym" robi pełen cykl i kiedy puszczam spust robi 1/4 następnego cyklu. Na auto tak samo 2. Wymieniłem koszyk silnika. Po kilku strzałach naciąga sprężynę (silnik) i nie może strzelić, dopiero po kilku pociągnięciach za spust działa z powrotem. Stawiam na zbyt duży docisk. 3. Jakim smarem mogę smarować zębatki, łożyska itd, oprócz teflonowego czy silikonowego? Nigdy nie smarowałem repliki.
 3. AK od TM ma te same elementy z ABS'u co cm028 (klon tm), dodatkowo trzeba będzie dokupić baterię do tm'a. Swoją drogą ak od boyi są nienagannie wykonane: http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/rk-06w-real_wood_boyi-2631.html Do tego precka, gumka lepsza jakaś. Powinno wystarczyć.
 4. No właśnie przerywacz. Ale gdzie mam dać te podkładki dokładnie?
 5. Przerywacz jest bardzo luźny, przez to nie da się ustawić porządnie trybów ognia. Jak mogę go usztywnić/dokręcić tak, aby nie rozkręcać gearboxa? Już raz się męczyłem ze składaniem gb, nie chcę tego robić.
 6. Przepraszam za 2 posty pod rząd, ale nie mogłem edytować. Dochodzi następny problem. Czy przerywacz (czy jak to się nazywa) musi być tak luźno? Gdy przełączam na pojedynczy (przesuwając płytkę) mam "bursta" 2-strzałowego. Ten drugi strzał nie powoduje powrotu dyszy do pozycji w której sprężyna jest najmniej naciągnięta. Co mam zrobić? znowu rozkręcać GB?
 7. Nada się, o ile będziesz jej rozważnie używał, zalecane jest używanie miernika i przestrzeganie czasu ładowania.
 8. Jak nie będziesz tym rzucać to ok.
 9. Nie opłaca się. Podaj budżet jakim dysponujecie.
 10. Mam CM028 z gearboxem od nowszej wersji ak. Zauważyłem że płytka selektora w starym gearboxie jest krótsza niż w nowszym. Problem tkwi w tym, że selektorem mogę poruszyć tylko to połowy zabezpieczonego, oraz nie mam ognia pojedynczego. Co mam zrobić? Poprawić tryby selektora (nie wiem jak) czy wymienić płytkę na tą z gb cm028?
 11. W takich replikach czasami wystarczy rozkręcić i skręcić. Warto spróbować.
 12. Albo jak mówiłeś, lufa się obróciła, albo porysowana lufa, dystanser może być zły. Zmień dystanser, wyczyść lufę i ją usztywnij żeby była cały czas prosto.
 13. http://www.taiwangun.com/czesci_i_akcesoria_gumki_hop-up/silikonowa_gumka_hop-up-prze_roczysta_shs-2743.html Jest bardzo tania, to mnie przyciągneło. Ma ktoś tę gumę?
 14. A sprężyna m100 ile da fps w tym przypadku?
 15. Witam. Moja leciwa replika czeka na wymianę szkieletu po zimie. Chciałbym w niej poprawić osiągi i ogólnie ją odnowić. Jakbym miał kasę na CM04x to bym od razu kupił. Przy swojej dłubię na raty itd :D Rzeczy, które chciałbym wymienić lub zrobić: Sprężyna M100 Gumka HU Guarder lub G&G Lufa Guardera Teflon Fix Czy to wystarczy? Czy może jest jakaś tańsza alternatywa od tej co podałem? Czy reszta wytrzyma?
×
×
 • Create New...