Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Funakoshi

Użytkownik
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam, z powodu drobnej awarii mojej Beretty M9 od KJW postanowiłem się jej pozbyć. W wyniku tego Beretty nie mam, za to zostały mi 2 Magazynki KJW na gg. Tutaj nasuwa się pytanie, jakieś firmy moge kupić replikę żeby zrobić pożytek z tych magazynków. Za wszelkie informacje z góry dziękuję.
 2. To nie mróz, problem mam po 2 serwisach.
 3. Serwisant wymieniał hop up, ale wcześniej było to samo. To magazynki na 99% chciałbym wiedzieć czy oprócz zakupu nowych można coś zrobić?
 4. Witam, mam Mp5Sd3 ICSa. Replika 2 razy odwiedzała serwis w celu wymiany części. W obu stwierdzili że replika super, stan bardzo dobry. Karabinek ma wadę, często strzela na 30-35metrów. Normalny zasięg wiadomo jest dużo większy. Gdy ostatnio odebrałem replikę serwisant powiedział że to wina magazynka, że zle podaje. Mówił że jak nie będę trzymał za magazynek wszystko będzie ok. Niestety nie jest. Mówił że na sklepowym magu ani razu nie miał takiego problemu. Mam magazynki ICSa więc dziwi mnie ich słabe dopasowanie. Pytanie brzmi co mogę z tym zrobić?
 5. Gearbox jest jednoczęściowy. Trochę się pogubiłem z tym składaniem ale na szczęście serwisant powiedział że nie ma problemu żebym przyniósł replikę niezłożoną. Polecił mi guardera m120 i takiego też włożę.
 6. Dzięki wielkie popytam jeszcze. Dziwne że w markowych replikach też trzeba wymieniać komponenty na taki niski lv tuningu. Chińskie repliki mają w stocku m120-m130.
 7. Witam posiadam taki gearbox http://madonion.eu/Kompletny_gearbox_v2_p296.html i silnik http://madonion.eu/Silnik_Turbo_3000_dlugi_p515.html w pistolecie maszynowym Mp5Sd3 ICSa. Interesuję mnie podniesienie prędkości wylotowej do 440-460fpsów (strzelectwo tarczowe ewentualnie otwarta przestrzeń). W pistolecie wymieniłem już lufę na precyzyjną Madbulla oraz gumkę hop up na Systemę. Poprzedni właściciel wstawił sprężynę ze stokowego mp5 CA i tłok typ 0 też CA to daję nam 300fpsów. Nie ukrywam że chciałbym dokonać wymiany tylko tego co konieczne. Planuję kupić sprężynę Guardera M130. Wszystk
 8. Taka odpowiedz mnie zadowala. Nie mam więcej pytań.
 9. Jaka jest maksymalna prędkość wylotowa którą możemy uzyskać, dosyć niskim nakładem finansowym?
 10. raczej na trymie pojedyńczym chciałbym mieć zasięg celny i skuteczny z 60m a maksymalny z 80m, myślę oprócz precki i HU dobrego te 450fpsó będzie konieczne.
 11. Koniecznie metal jeżeli metal jest w oryginale, lufa minimum 300mm. Szybkostrzelność raczej nienajważniejsza, miejsce na batkę ważne ale jeżeli to koniecznie obejdzie się bez. Optyka, to już zależy od repliki. Najbardziej pasują mi Mid-Capy. Raczej coś długiego. Koszty takiej repliki to około 800zł, może byś używana replika + nowe komponenty. Pytam czy lepiej kupiś firmową używkę i wymienic sprężyna na m130 czy kupiś za połowę ceny chinola i troszke powymieniać.
 12. Prosiłbym też co w nim wymienić by mówione 450fpsów osiągnąć. Wydaje mi się że z chinola taniej wyjdzie;P
 13. Jakie repliki waszym zdaniem są najlepsze pod tuning? Mówię tu o tuningu mocowym w AEGu. Którą replikę można najtaniej złożyć na 450fpsów? Moje pytanie bierze się z tąd że sprzedaję replikę i zamierzam następną zrobić na taką moc. Co wyjdzie najbardziej ekonomicznie? Chciałbym zaznaczyć że nie chodzi mi o złożenie samej sprężyny tylko chodzi też o żywotność.
 14. Dzięki za rade;). Ktoś jeszcze coś poleca. Lufe dam rade wybrać ale z komorą będzie ciężej, najlepiej z Wawy:P.
×
×
 • Create New...