Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BoNi3k1985

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. BoNi3k1985

  SIG

  A to mój nowy nabytek. SIG SG 552 Commando od ICS A docelowo to ma wyglądać mniej więcej tak:
 2. Moja kolekcja w końcu jest prawidłowo wyeksponowana :D
 3. Mój najświeższy nabytek :icon_smile: Beretta M9A1 od Socom Gear
 4. Ja się bawiłem i mam kilka ;) jeśli ktoś ma jakieś pytania to piszta śmiało :)
 5. No i moja kolekcja powiększyła się o kolejne G3 :icon_biggrin: Od góry: MC51 [TM] G3A1 [CA] G3A4 [CA] G3 SAS [G&G] G3 SAS [JG]
 6. Niestety u mnie nie. Od złożenia zeznań w moim sądzie rejonowym cisza.....
 7. To i ja i się dorzucę do wątku ;) Moja 870-tka :) Produkcja SY/A&K, full metal + drewno Seryjnie dają do niej wystające magi ale pasują do niej krótkie magi G&P, więc jakby ktoś miał na zbyciu to piszcie ;)
 8. A miałem takie coś do sprzedania dwa tygodnie temu... Niestety już się nie nadaje do sprzedaży :P
 9. Akurat spódniczki nie są moje ;) A tak to wyglądało podczas przygotowań :D
 10. Może nie jest to klasyczny sposób prezentowania swoich zbiorów ale na pewno warty przedstawienia :icon_wink: I wszyscy klikamy w zdjęcie :icon_biggrin: jest to link to filmu :icon_wink: Na pokazie zostały zaprezentowane moje mundury (częściowo :icon_wink:) oraz oporządzenie i część replik z mojej kolekcji :icon_smile:
 11. BoNi3k1985

  Lr300

  W końcu ukończona moja LR'ka :icon_biggrin:
 12. Trochę to smutne że tylko ja wstawiam posty w dziale G3 no ale co mi tam :icon_razz: G3A4 w nowym malowaniu :icon_smile:
 13. Chyba zaczynam mieć jakiś problem bo kupiłem kolejne G3 :icon_wink: G3 SG1 SAR TAKTIK RIFLE od CA przerobione na G3A4 W planach mam jakieś pustynne malowanie :icon_smile: A tak wygląda moja cała (prawie) kolekcja G3 i pochodnych :icon_biggrin: Więcej szczegółów na temat tych i innych replik w moim profilu :icon_wink:
 14. Tak więc.... Byłem dzisiaj u siebie w sądzie rejonowym. Składałem zeznania od początku jak to wszystko wyglądało. Nie pamiętam czy takie info już tutaj było ale zawsze warto wspomnieć ;) Dowiedziałem się dwóch rzeczy, których nie wiedziałem. Nasz wspaniały duet oszukiwał ludzi na różnych forach przez ponad rok czasu (od września 2010 do listopada 2011) i byłem jednym z ostatnich których oszukał (tych wymienionych w akcie oskarżenia). A drugi fakt to to, że jeden z nich siedzi w areszcie :) Co do tego jak to dalej wyglądać może nic się nie dowiedziałem bo Sędzina wiedziała tyle co
 15. BoNi3k1985

  AK 74

  Finalna wersja mojego STALKER AK74 :) Doszedł PBS-1 od ELEMENTa W tle kontraktowa fabrycznie nowa radziecka apteczka indywidualna AI2 wyprodukowana w 1983 roku ;)
×
×
 • Create New...