Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

verinen

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 1. Teoretycznie jest tylko do m14, jednak bezproblemowo siedziała w L96 (konkretnie MB-01 Well'a). Rozumiem, że pozostałe lufy promka (vide 534mm do Sig'a albo 550mm do AUGa/emki) pasują do każdej innej komory hu, nie tylko w standardzie TM?
 2. Próbowałem zamontować prometheusa 500mm do cymy 040, problem jest taki, że lufa nie pasuje do tej komory hu (miejsca na klips są w nieodpowiednim miejscu) przez co nie ruszał się dystanser, a w konsekwencji nie działał hop up. Pytanie jest takie: jakie lufy prometheusa pasują do tego akacza cymy?
 3. Nigdzie coś nie mogłem znaleźć znalazłem informacji o replice PSO od GFC (gunfire). Jak to jest z ceną w stosunku do jakości, czyli- czy opłaca się raczej wyłożyć dwa razy tyle i kupić białoruskiego POSPa?
 4. Jako że nie mam możliwości w tym momencie tego zrobić, szukam organizatora zamówienia na redwolfie. Dodatkowi chętni też by się z resztą przydali. Im szybciej, tym lepiej.
 5. No to jeszcze szybkie pytanie: jakie byłby najlepszy tłok do tego m16 z wpakowanym springiem 140? Różnie tu z opiniami bywa, widzę.
 6. To stockowo mu włożyli m120 i przy 130 tłok już zacznie się "sypać"? Trochę dziwny próg.
 7. No dobrze, a bez żadnych wymian i modyfikacji to styknie m130?
 8. Czy stockowe bebechy wytrzymają bez większych problemów M140 guardera?
 9. Jaka jest maksymalna sprężyna jaką bezproblemowo długo wytrzymają stockowe bebechy? 130 guardera styknie?
 10. Ja się z kolei pytałem sklepu ehobbyASIA i oni też nic nie wiedzą. Napisali tylko, że jak wróci do oferty to mnie powiadomią...
 11. Sprawdziłem we wszystkich z tych sklepów i nigdzie nie ma. A o co chodzi z tą duńską kopią? Jak się ona dokładnie nazywa?
 12. Wie ktoś coś co z tym SWD się dzieje? Będą go jeszcze produkować? Przekopałem prawie cały airosftowy Internet i ni cholery nic nowego nie mogę o tym dragunowie znaleźć. Powiedzcie mi, czy ta firma ma jakąś stronę internetową? Ja się doszukać nie mogę.
 13. Wie ktoś coś co z tym SWD się dzieje? Będą go jeszcze produkować? Przekopałem prawie cały airosftowy Internet i ni cholery nic nowego nie mogę o tym dragunowie znaleźć. Powiedzcie mi, czy ta firma ma jakąś stronę internetową? Ja się doszukać nie mogę.
×
×
 • Create New...