Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kowalpl

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kowalpl

 1. Witam. Jakiej firmy uppery pasują do korpusu G&G serii GC ?
 2. Kowalpl

  VSS [LCT]

  Witam, odświeżam temat. Czy standardowe komory od AK np firmy airsoftpro czy innych pasuja do naszych Vintorezów ? I czy promyk 420mm będzie wystawał z tłumika ?
 3. Witam, czy ktoś posiada taką lunetę i wie ile jest warta ? Dodam, że dostałem ja od myśliwego i była używana podczas polowań.
 4. Witam, chciałbym odświeżyć temat... Mam problem, z podawaniem kulek. Mianowicie przy strzale kulki nie wypadają, jest tylko taki pusty dźwięk jakby się blokowała w lufie... Czy miał już ktoś problem z tym ? Pozdrawiam K.
 5. Witam, jestem ciekawy czy dałoby się dorobić tłok na tokarce ? Stockowy tłok się zjechał w miejscu gdzie trzyma go piston sear co uniemożliwia mi załadowanie, przynajmniej tak mi się wydaje... Sprawdzałem inne części a w szczególności piston sear bo to on jest podatny na złamania czy starcie... Zaznaczam tez ze zespól spustowy jest firmy PDI. Na Specshopie znalazłem tłok ale niestety już od dłuższego czasu jest niedostępny... Z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam. K.
 6. Witam, nie wiem czy jest to dobre miejsce na taki temat ale zaryzykuje... Drodzy Airsoftowcy, mam problem z Bar'em a mianowicie nie mogę go załadować ? Gdyby nie to ze trzymam za dźwignię przeładowania to sam by cofnął się do dawnej pozycji Rozkręcałem go już nie raz i wszystko jest tak jak powinno, rozkładam ręce i nie wiem co się stało. Miał ktoś taki problem albo wie jak ten problem rozwiązać ? Pozdrawiam K.
 7. Witam, a oto moje kamo, jest to wojskowa siatka maskujaca :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d29f76ba31def0c5.html K.
×
×
 • Create New...