Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

oliee0

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

 1. Cholera, to teraz mam znów dylemat w wyborze...
 2. No, chodzi mi o to, że nie chcę martwić się o wytrzymałość, tzn. nie chcę myśleć kiedy się w rękach rozpadnie. Zastanowię się jeszcze nad tym Twoim RK-10, fajnie, że ze stali i woodu. :D
 3. Tak, o nich mówię, dobra opinia? /// Dobra, opinie już mam. Mają odbiór osobisty w Warszawie, a to dobrze, bo ja tam mieszkam.
 4. Hmm... W takim razie będzie G36C, dopłacać stówkę i brać z TaiwanGuna czy z Allegro o 100 zł taniej? Co do Allegro do sprzedający ma ponad 1500 pozytywów i 1 negatywa.
 5. G36C Cymy mi właśnie wydaje się fajne, w sumie porządny plastik będzie lepszy od byle "metalu". Na Alledrogo za 550 nówka. Jak sądzicie? Chyba, że jeszcze coś lepszego...
 6. Porządny porównując oczywiście do elektryków po 100 zł. :biggrin: Co do akcesoriów to też chciałbym wziąć pod uwagę niektóre rzeczy wewnętrzne.
 7. Witam, czas w końcu kupić porządną replikę ASG - budżet to ok. 600 zł, nie więcej, bo dojdą akcesoria. Priorytety to wytrzymałość repliki, abym się nie martwił zbytnio, czy złamie się to, czy jak lekko w coś walnę to pęknie itp. Praktycznie znalazłem grupę ASG i pewnie replika trochę się poturbuje czasem po ziemi, czy otrze o ścianę, dlatego chciałbym celować w repliki full metal, czy coś z metali znajdę lepszego w tej cenie? LINK Co do wyglądu to najbardziej podoba mi się AK, M4, M416 itp. Bardziej tak na prawdę wolałbym snajperkę, ale w tej cenie to chyba nie ma co szukać (sprężyna, nacią
 8. Dlaczego tak wypieracie gazowe?
 9. Mam do wyboru: używany WE 4168 (czyli HK416) za około 1000 zł nowy WE G36C (za 900 zł) Jak dla mnie lepiej byłoby kupić G39C, bo wg producenta jest to najlepsza jak do tej pory, zrobiona przez nich replika... Nie wiem czy wierzyć, ale jeśli to prawda to bym kupił. Co do drugiej repliki to jest mało używana. Proszę o Wasze opinie, ponieważ replikę chciałbym kupić niedługo. Jak już bym kupował to u Krakmanów lub w AirsoftXtrme, bo odebrałbym osobiście. :icon_biggrin:
 10. Akurat nie mam zboczenia co do tego punktu. :biggrin: Sprawa wygląda tak, że będę miał maks. ~1000 zł i właśnie takie coś wyszukałem jak w linku. Jeszcze się zastanawiam nad WE SCAR'em od Krakmanów, lecz nie wiem jak wypada z porównaniem z tym modelem, bo oferta u nich zachęcająca 1060 zł za nówkę, czymś się tak na prawdę różni bardzo? Widziałem, że do niego jest więcej części.
 11. oliee0

  Buty

  Ja kupiłem niedawno w Decathlonie buty turystyczne (w góry) i są bardzo wygodne, nie strzelance nie byłem, ale biegałem w nich i są bardzo wygodnie i ciepłe. :cool: Dokładnie są to te LINK.
 12. Może jest i ta "wada", ale realizm jest bardzo duży, moc, "kopnięcie" itp. Co do CO2 w zimę to mam sprawdzony sposób i strzelam jak w lato. :icon_biggrin: Przetestowane na wiatrówce, która też zacinała się jak było zimno. Nie wiem jak z Green Gazem. A, i dzięki za opis, chyba kupię ten karabinek z Allegro, jak widzę to praktycznie wszystkie części są oparte na M4... :happy:
 13. Ok, głównie chodzi mi o hop-up i prelufę, bo wątpię, żeby się coś w nich zmieniło, ale wolę zapytać. A tak w ogóle polecacie WE HK416 lub WE-M4? :icon_confused:
 14. Dziękuję. :icon_razz2: A jak wygląda sytuacja z HU i innymi częściami?
×
×
 • Create New...