Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tribot

Użytkownik
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

 1. Siema, co sądzicie o tym namiocie, chodzi mi o wodoodpornośc i trwalosc namiotu. http://armyworld.pl/product-pol-49-Palatka-palatki-Namiot-Flecktarn-Oryginal-Bundeswehr-Komplet-Wojskowy-.html
 2. Siema, Nada sie ta kurtka w zime do ok. -10 st.C z cienkim polarem pod spodem? http://m.armyworld.pl/product-pol-2372-Kurtka-Wojskowa-Amerykanska-CWU-Cold-Weather-Aramid-US-ARMY-Oliv-Oryginal-Nowa-.html Z gory dzieki
 3. A połączenie DPM z Flecktarnem lub DPM z Wz.93? tzn. chest DPM a mundur Flecktarn/Wz.93. Nie będzię się gryzło?
 4. Może to wina okablowania? Albo jak ma metalowe body to może ma przebicie.
 5. Na odwrót Boya możesz wziąć jeżeli będziesz chciał zrobić go na beryla i nie będziesz wzmacniał GB, kałach od CYMY jak wszyscy wiedzą jest "niezniszczalny".
 6. P&J bym sobie odpuścił za tę cenę można mieć przyzwoitego kałacha od CYMY. Chyba że koniecznie chcesz M4/M16 to poszukaj w komisie lub zwiększ budżet.
 7. Zgodzę się z tym po pół roku użytkowania. Na początek replika w sam raz. Minusem jest to że trzeszczy trochę trzeszczy.
 8. Jaką ty masz tam batkę bo zauważyłem że jakąś małą.
 9. Napisałem ten temat ponieważ na forum nie znalazłem odpowiedzi. Co sądzicie o tych butach: http://armyworld.pl/product-pol-1354-Buty-Holenderskie-Wojskowe-starszy-model-Oryginal-Demobil.html Moje pytanie brzmi czy te buty będą wytrzymalsze i wygodniejsze od polskich desantów i opinaczy? Buty potrzebuje głównie do lasu. Budżet to max.150zł Czekam na wasze opinie i propozycje.
 10. tribot

  Taiwangun.com

  Szybka wysyłka towaru oraz sprawny serwis.Duży + ode mnie.
 11. to jest tam po to aby się ta wajcha nie przesuwała zdjęcia dać nie moge
 12. Po zdjęciu tej wajchy od zmiany trybu zauważyłem że góry ząbek się przytarł. Czy to może być przyczyną? :zastanawia:
 13. W mojej cymie coś się zepsuło a mianowicie selektor. Na początku myślałem że to podkładka bo mi się tryb ognia zmieniał.Po wymianie podkładki okazało się że to nie to. Więc co? Czy trzeba będzie go rozbierać aby to naprawić?
×
×
 • Create New...