Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ci4cho

Użytkownik
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

  1. ok dzięki jest rzeczywiście tak jak napisałeś jedno ogniwo jest cieplejsze niż pozostałe , jednak nurtuje mnie czemu na innej batce też 1500mA nie chciał mi strzelać , a sprawdzałem na broni kumpla i działała. No nic myślę że poprostu sprawię sobie nową batkę i tyle bo nic tu nie poradzę . Dzięki za pomoc.
  2. Proszę o pomoc gdyż mam jeden problem po ostatnim moim wypadzie na strzelankę załadowałem baterię i chciałem strzelić dla próby , niestety po naciśnięciu spustu nic się nie działo mam baterię 9,6 V 1500mA firefox , dopiero po jakimś czasie gdy przytrzymałem spust na dłużej zaczął reagować , dla przykładu wypróbowałem baterie od kumpla który ma tą samą tylko że 2000mA i działała bezbłędnie. pytanie jest teraz czy to jest wina baterii że za słaba (choć cały czas wszystko fajnie chodziło) czy , emki .
  3. Od pewnego czasu myślę nad kupnem M4 R.I.S od SRC ,a ze względu na to że jestem no cóż początkujący chciałbym sie dowiedzieć waszych opinii i co sądzicie o zakupie jej. Zażucam przykładowe linki: http://allegro.pl/asg-karabin-szturmowy-m4-r-i-s-src-gen-iii-420-i1349279344.html http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/sr4_r_i_s_src_gen_iii-2143.html Lub wersja CQB: http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/sr4_cqb_src_gen_iii-2148.html
×
×
  • Create New...