Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Esti

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 1. Dzięki za pomoc ;] Wezmę Cyme.
 2. No i na tym polega mój problem. Bo z zewnątrz lepszy Boyi, a w środku Cyma. Co do repliki CA to miałbym trochę obaw. Nie raz słyszałem i czytałem ze coś się popsuło, a na CM.040 nie słyszałem żeby ktoś narzekał. Niby to chińczyk ale dobry. Każdy ma do tego inne podejście. Niektórzy usłyszą, że chińskie i od razu uważają, że złe będzie. Zresztą naprawdę dobrze się strzela z Cymy. Mój kolega ma starszą wersje i na razie nic mu nigdy się nie popsuło. Jedynie nie mam pewności do tego RK.
 3. Witam, Zastanawiam się nad kupnem repliki i mam na oku takie dwie: RK-08 Full steel [bOYI/P&J] http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/rk-08_full_steel_boyi_p_j-1892.html CM.040C [CM] http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_040c_cm-1409.html Wiem, że podobne tematy już były poruszane, lecz chciałbym poznać też opinie na temat trwałości repliki, materiału z jakiego zostały wykonane. RK upatrzyłem sobie ze względu na full steel jednak nadal nie mam pewności co lepsze. Dlatego proszę o opinie.
 4. To chyba nie jest duży problem ;) A jak z pracą GB? Nie miałeś większych kłopotów?
 5. Witam, Proszę o opinię na temat tej repliki: http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/rk-08_full_steel_boyi_p_j-1892.html Według mnie wygląda dość porządnie. Zastanawia mnie tylko jak długo będzie mi służyć. Słyszałem, że repliki od Boyi mają gorszy GB od Cymy, ale zależy mi na full metal/steel.
×
×
 • Create New...