Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mixonik

Użytkownik
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam serdecznie Chciałbym się spytać osób które miały do czynienia z owymi replikami. Szczególnie zależy mi na kwestii związanej z magazynkami. Miałem już wcześniej Scorpiona Evo ASG i o ile replika była bardzo dobra, to magazynki do niej były niesamowicie upierdliwe. Bardzo podatne na uszkodzenia, lekkie zabrudzenie i zacięcia albo odmowa działania, rozkręcanie i naprawa to koszmar. Cholernie bałem się rzucać z repliką przez nie, do tego były dość drogie. Magazynki do tych replik wyglądają nieco solidnej, lecz dalej są drogie i nie wiem czego się po nich
 2. Dzięki wielkie za sugestie. Tylko zasadniczo chcę potwierdzić jaki będzie wpływ lufy na spadek skutecznego zasięgu i skupienia. No i oczywiście krótsze budy są według mnie ładniejsze :P.
 3. Witam serdecznie Potrzebuję kilku porad w kwestii wymienionej w temacie. Ze względu na upodobania i dynamikę gry, zdecydowania najlepiej biega mi się z replikami pdw/karabinkami/smg. Jednak większość moich gier odbywa się w lesie, terenie otwartym. Zastanawiam się więc na odpowiednim kompromisem długości lufy co do otrzymywanego w ten sposób zasięgu i skupienia na dłuższym dystansie. Zdania bywają w tej kwestii podzielone. Ewentualnie jaka baza byłaby najlepsza w tym zakresie? Myślałem nad kilkoma opcjami: -HK416c VFC -Kriss Vector Krytac -
 4. Witam serdecznie Ostatnio miałem krótką przerwę asg i obecnie przymierzam się do zakupu repliki. Zasadniczo głównie strzelam się w terenie leśnym, sporo się też przemieszczam. Poszukiwałbym więc repliki z której szablonu udałoby się przy w miarę małych rozmiarach uzyskać jak największy zasięg i skupienie na dłuższym dystansie. Ponad to wszelakie karabinki, SMG, PDW niesamowicie mi się podobają. Z modeli które mnie interesują: -Krytac Kriss Vector -ARP 9 G&G -ARP 556 G&G -HK416c Umarex VFC Który z tych przedstawionych modeli mo
 5. Witam Co warto wymienić aby uzyskać jak największy zasięg oraz skupienie na dłuższych dystansach? Czy niezbędne będzie przedłużenie lufy? Czy jest jakaś optymalna długość lufy? Pozdrawiam.
 6. Szczerze, to po prostu teren jest raczej suchy, ale potrafią się w tam w pewnym okresie bagna porobić. Chodzi o te żebym mógł łazić po mokrym błocie, ewentualnie po wejściu w kałuże nie będę miał przesrane :/.
 7. Witam Zastanawiam się nad zakupem owych butów. Sporo jest całkiem ciekawych ofert na allegro. Niesamowicie podobają mi się również z wyglądu. Czytałem jednak że przemakają praktycznie od razu. Rozumiem że to kwestia związana z tą siatką po bokach. Czy istnieję buty podobne wyglądem które zachowują względną wodoodporność?
 8. Warto interesować się wyrobami 8fields? Nie mogę znaleźć nic oprócz tego i helikona w tym camo. Rozumiem że prawdziwy sprzęt w tym camo to już majątek. Zastanawiam się czy w połączeniu z combat shirtem uf pro będzie w takim czymś dało radę wytrzymać w gorące dni. http://www.taiwangun.com/kamizelki-taktyczne-2/plate-carrier-side-cummerbund-system-pg-8fields
 9. Witam Przymierzam się do zakupu jakiejś kamzy, będę pod nią nosić głównie Combat Shirta lub Koszulę. W sumie używam Low-Capów SMG do Scorpiona Evo ASG, przydałoby się upchnąć ich z 5-6, do tego 2-3 magi do boczniaka. 2 takie magi idzie upchać do ładownicy M4. Chciałbym żeby to było w miarę wygodne i żeby się w tym nie zapocić. Co lepiej się sprawdzi?
 10. Sory że odkopuję ale warto iść w ten combat set gen 2 lub 3 Emersona? Jak wygląda kwestia rozmiarówki?
 11. Mówimy o combat shircie? Czyli jest on bezkonkurencyjny na upał? Mam na myśli mundury oczywiście. Jak wypadają Combat Sety emersona? Badziewie? Mam po prostu możliwość zakupu całego cpu w greenzone helikona, w całkiem niezłej cenie.
 12. A jest coś nieco tańszego w tym cami? Zależy mi tylko na wytrzymaniu w tym w upale. Nie pocę się zbyt mocno, waga 74kg.
 13. Zasadnicze pytanie, czy CPU sprawdzi się w upale czy potrzebuje Combat Shirta?
 14. W czym te są lepsze. Wolałbym nie wydawać więcej niż 600-700zł
×
×
 • Create New...