Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

lup

Użytkownik
 • Content Count

  975
 • Joined

 • Last visited

 1. lup

  Kalendarz na 2018/19?

  Masz jakąkolwiek replikę sprawną? :))) Ja się nawet ostatnio zastanawiałem, ze muszę chyba je poszukać gdzie są i opchnąć.
 2. lup

  Pomocy

  Kiedyś były takie Tokio Marui, co się nazywały Beta, ale były chyba w ogóle bez kolby. Może to jakaś przeróbka?
 3. 1. Temat jest, szukaj. 2. Nylonu tak nie zabarwisz. Własnie dlatego wymyslili farby.
 4. Ci co robili wypady trochę dalej powinni kojarzyć grupę z Portugali.
 5. Rozwaliło mnie to... :icon_smile: X54 masz lajka :icon_wink: Tak jak 13-to letni Królik. Co do artykułu z altair zdziwiło mnie, że FAMAS-a kupowała tez ichna Straż Pozarna. Po co im to? Wracajac do MSBS. Po co tyle emocji? Robi to do czego zaprojektowano czyli strzela. Ne rozumiem tych dyskusji o wyglądzie. Sporo tego jak wygląda wynika z ergonomii. Jak chcesz wersje w kwiatki to módl się o wersje cywilną, kup sobie i namaluj.
 6. Grabarz gdybyś choć odrobinę cokolwiek czytał to byś wiedział... ;) Mi najbardziej się podoba stwierdzenie, że "pękają jak zapałki" mimo, ze mało kto to jeszcze w łapy dostał.
 7. Na fotach nie widać, ale kable masz w środku? Wtyki o cos nie haczą? 1. nalej trochę jakiegoś oleju do środka (nie baterii oczywiscie ;) ) 2. poczekaj pare minut, 3. wpierw spróbuj lekko poobracać i poruszać na boki a potem ciągnij. W innym przypadku (nie z bnaterią) pomogło to moze i tu da tak radę.
 8. pytaj na tactical.pl bo http://www.kamizelki.prv.pl/ juz nie działa... :)
 9. Siatka od owoców egzotycznych np cytrusów, pamelo itp. chyba najlepsze a reszta jest np. tu: lub tu
 10. Problem wychodzi kiedy porownasz mundury z różnych partii, producentów, materiałów :) Moje odtworcze działanie dało kiedyś w corelu: 133,133,81 31,26,23 196,191,102 175,115,81 Wszystko RGB oczywiście choć np czarny jest przełozeniem z CMYKa. Pasowały też w miarę kolory nazwane w jakimś sofcie jako redish brown, oliver green, khaki i black czyli zwykły czarny. Jest jakaś norma lub specyfikacja np. przetargowa, która to opisuje? Np. Stąd mam problem z zassaniem jakiegoś pliku: http://www.mon.gov.pl/pl/strona/60/LG_58_167 BTW: http://camopedia.org/index.php?title=Poland
 11. http://tech.wp.pl/kat,130034,title,MSBS-56-Radon-polski-karabin-przyszlosci,wid,15268592,wiadomosc.html?ticaid=1ff49&_ticrsn=3 Chym, niedługo?
 12. Ghandi2 jak kolba "Jana Pawła II 5,56" przypomina Ci kolbę od Beryla? Chodzi Ci chyba o tą pierwsza wersję przed "ergonomią a'la Masada"?
 13. lup

  Masada [A&K]

  O? Faktycznie pokazuje jakąś niską ilość tez A&K. Musze jednemu takiemu pokazać, co ostatnio macał moją i marudził, że już nie mają :)
 14. lup

  Masada [A&K]

  To zależy o co pytasz. Magpullowe czy to drugie? To drugie prawdopodobnie już nigdy lub jakoś "na lewo". Magpull przycisnął ich i teraz dla nich robią (podobno :) ). Także pozostaje tylko Magpullowe chyba.
 15. lup

  Buty do 160zł

  Poczytaj co masz tu na forum.
×
×
 • Create New...