Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zuber03

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

 1. Zuber03

  RK-10 [BOYI]

  Witam ! Chciałbym kupić replikę karabinu RK-10 [bOYI] i chciałbym poprosić o wasze opinie. Czy czy jest ogółem dobra i czy lepiej wybrać coś innego. Z góry dziękuje. www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/rk-10-boyi.html
 2. Zuber03

  Buty do ASG

  Hmmm... No nie wiem mój znajomy posiada te buty "Gromy" już około 2 lat i na razie na nie nie narzeka :) (Oczywiście ja nic nie mam do BW bo ich nie nosiłem, to rady mojego kolegi co do wersji 2005)
 3. Zuber03

  Buty do ASG

  Wziąłem do lasu bo były mi takie potrzebne a na zimę mam desanty. A co do butów BW2005 kolega mówił mi że są złe, po pierwsze są cięższe od starszej wersji a po drugie źle się w nich chodzi.
 4. Zuber03

  Buty do ASG

  Dziś dokonałem zakupu kupiłem buty Grom Protektora, dlatego że jeszcze noga mi urośnie a jeśli wydam 400, 500 zł na Belki i potem z nich wyrosnę to będzie lipa...
 5. Zuber03

  Buty do ASG

  Dziękuję za wasze propozycje. Ale czytałem na innych forach i jednak ich nie kupuję. A co sądzicie o bellevilach np. 790, 800? Słyszałem że są jedne z lepszych, czy to prawda ?
 6. Zuber03

  Buty do ASG

  "Sokół" Tak zdaję sobie sprawę.
 7. Zuber03

  Buty do ASG

  Głównie to do Airsoftu. Czyli bieganie po lesie, do budynków, raczej nie będę w nich chodzić po mieście. Jeśli zaśmiecam forum to proszę o usunięcie mojego tematu :)
 8. Zuber03

  Buty do ASG

  Witam wszystkich. Chciałbym kupić nowe buty, ponieważ moje desanty są już dość stare. Myślałem nad tym obuwiem: http://www.ballistic.pl/produkt/7992/Buty/Odziez/BATES___Delta_8_SIDE_ZIP_2348.html Proszę o opinie, czy tę buty są dobre i czy cena jest odpowiednia. Może masz szukać innych, myślałem jeszcze nad bellevillami. Oczywiście czekam na wasze propozycje butów. Z góry dziękuje za odpowiedź.
×
×
 • Create New...