Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ddw2

Użytkownik
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

 1. Też miałem niemiłą przygodę z chińskimi "gładkimi" deansami-przy lutowaniu blaszka na tyle się rozgrzała że przesunęła się w tym plastiku przez co musiałem ją od nowa rozgrzać i "naprostować"-smród tego badziewia to istna przyjemność. Deansy oryginalne jak najbardziej polecam-karbowanie ułatwia rozłączanie na tyle że wszystko idzie bezpiecznie(ale i opornie),coraz więcej ich w ASG-może już niedługo zrobią się standardem. XT 60 też są świetne,ale są mało popularne-to chyba ich jedyna wada. Mi w przeciwieństwie do relativy wygodniej lutowało się oryginalne deansy niż Xt 60 i to było głó
 2. Połóż replikę do góry gniazdem magazynka,połóż kawałek papieru na wlocie kulek i wystrzel.Kartka zostaje na miejscu czy leci w kosmos?
 3. Witam Czy przy zmianie body z plastikowego na metalowe trzeba również zmienić lufę i delta ring?
 4. Za cene tej ładowarki masz redoxa,dołożysz troche i powerbeana.
 5. Witam Mam problem z rozwiązaniem kwestii selektora w customie opartym na GB v7. Selektor zastosowany w cm.032 bo od niej jest gearbox bardzo mi nie leży ze względu na biegnące wzmocnienia szkieletu,. Sprawa wygląda tak,iż potrzebuje tylko pojedyńczego trybu trybu ognia wywalając całe mechaniczne styk z dźwigienką zachodzącą na zębatki.Myślałem nad układem mosfet,żaden dostępny w sprzedaży nie spełnia moich wymagań. Jeżeli zastosował bym małe styki dające sygnał do mosfeta,miałbym całkiem niezły patent,ale wtedy tryb ognia pozostawał by ciągły.Czym "dać znać" fetowi żeby zakończył podawani
 6. AGM 003 to już legenda,coś w nim jest co sprawiało że ludzie czekali miesiącami aż Taiwangun je znów sprowadzi. Sam miałem kilka (4) sztuk,i złego słowa o nim nie powiem. I nawet gdyby kosztował ponad 150 złotych nadal bym go kupił. Zasięg jest większy niż m4 RIS boyi stock. Taką sprężynówką spokojnie można konkurować z stockowymi (i nie tylko!) aegami. I kto takie herezje sieje że wytrzyma 2k kulek? Większość moich egzemplarzy dożyła około 10 k kulek przez kilka sezonów. Jedyną jego wadą jest brak idioto-odporności,dość łatwo go uszkodzić rzucając nim,lub nieumiejętnie nim się posługując.
 7. Mam w tym momencie identyczny przed sobą,ducha nie ma,jednak trzeba było nowy włącznik wlutować bo ten montowany seryjnie jest delikatnie mówiąc do kitu.
 8. ddw2

  Tani model

  Do 500 zł nowej lepszej repliki raczej nie znajdziesz,ale zależy co rozumiesz pod słowem lepsza.W tej cenie znajdzie się też m14 od cymy która w roli karabinu sprawdza się nadzwyczaj dobrze.
 9. Ze swojej strony polecę FLC: http://allegro.pl/kamizelka-flc-dcu-nowa-najtaniej-na-allegro-i2716988307.html Na allegro jest we kamuflażach: 3C,woodland,UCP i CB. Na zielonej panterze często są aukcje tych kamizelek,kończą się zazwyczaj na cenie 25-40 złotych[za wyjątkiem CB,które jest droższe]. Mam,używam- nie do zdarcia.idealny półśrodek między paso szelkami a chest-rigami. Kontraktowe ładownice z systemu Molle II trochę kosztują,ale przypniesz wszystko w standardzie PALS.
 10. ddw2

  G3 tuning

  Tłok to dobry pomysł,te stockowe lubią się posypać czasem.
 11. ddw2

  G3 tuning

  Po pierwsze dobre uszczelnienie,po drugie dobra gumka i czasem tyle wystarczy żeby zasięg się diametralnie zwiększył,po trzecie lufa precyzyjna,wychodzę z założenia że lepiej nie mieć miliona "efpeesóf",a dobrą szczelność i celność. Polecam artykuł : http://wmasg.pl/pl/articles/show/197623 Jeżeli wymiana gumki,lufy i uszczelnienie nie zadowoli Cie w pełni,możesz wymienić sprężynę,ale na to już bym uważał,szczególnie przy chińskim v2,szkielet może sie posypać.
 12. Możesz również zakupić Redox Alpha V2 wewnętrznie praktycznie to samo co Imax,i nie boisz się że wsadzą Ci podróbę,no i prawie 30 złotych taniej.Wszelkie parametry identyczne z Imaxem.Mam,używam,szczerze polecam. Przykład : http://www.rctrax.pl/product/Ladowarka-balanser-REDOX-ALPHA-V2/?id=7464 Na grubo ponad 100 sztuk sprzedanych przez ten sklep,jeszcze żadna na gwarancje nie wróciła.
 13. Na gumie sie nie oszczędza,bo wiadomo.Ze swojej strony polecam delikatnego,ale dobrego przezroczystego guardera
 14. ddw2

  Wybór noża.

  @ghost666 mam obie te morki,wg mnie lepsiejsza jest 850,mała,poręczna i niezwykle wytrzymała jak na tą klasę cenową,nawet mokra zapewnia pewny chwyt. Wg mnie najlepszy nóż za tą kase(zazwyczaj stoją po 15-25 złotych)
 15. Kupiłem kamizelkę za 30 złotych,trzyma już rok,żadnych uszkodzeń nie posiada,więc nie wszystko co tanie to badziewie. Ze swojej strony polecam koledze nie oszczędzać na ochronie oczu,lepiej dołożyć na coś lepszego niż zwykłe okulary z atestem,bo poza wytrzymałością dużą rolę odgrywa parowanie,a to potrafi nieźle wkurzyć,szczególnie gdy po szybkim biegu przycupnie się na chwile.
×
×
 • Create New...