Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Myszur

Użytkownik
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

 1. To nie jest broń. To jest replika broni. Tyle ode mnie, w strzelbach nie siedzę.
 2. Co do tego, jak ustawić, powiem tak - jak najbardziej będzie Ci pasowało. Na wyczucie, musisz sam to ustawić na własne potrzeby. A gdzie ta komora jest to nie powiem, bo nie pamiętam. :S
 3. Myszur

  Gaziak

  Dozbieraj to 100 zł i kup ten rewolwer, najlepsza opcja lansowa. Masz full metal, a 100 zł to nie tak dużo (jak na ASG). Glock odpada, bo full metala nie znajdziesz (jak napisał arend). A Colt i Beretta nie są markami które mają "lansowe" modele (przynajmniej jak dla mnie).
 4. Myszur

  Które M4?

  Nie prowadzimy dyskusji na temat twojego wieku, tylko na temat twojego zachowania. Prosisz o to żeby Ci ktoś powiedział "co lepsze", mimo iż na forum jest multum opini i uwag na temat obydwu modeli. A kiedy ktoś kulturalnie Ci mówi że masz o tym napisane na forum i żebyś użył szukajki, Ty odpisujesz że "jak masz za dużo literek to nie patrzysz i wyłączasz", i "żebyśmy nie strzelali fochów tylko pisali co lepsze". To jest, bądź co bądź, śmieszne. :) I wiesz co jest najśmieszniejsze? W czasie gdy się tu z nami wykłócasz, znalazłbyś za pomocą opcji "wyszukaj" wszystkie potrzebne Ci informacje
 5. Myszur

  Które M4?

  "Pomoc" a "Podawanie wszystkiego na tacy" to dwa różne pojęcia. Chcesz pomocy - proszę: Nie ma dobrych eMek do 1000 zł, żelazna zasada tego forum. Przez czas kiedy trochę dojrzejesz i zaczniesz się lepiej zachowywać uzbieraj więcej kasy.
 6. Myszur

  Które M4?

  "Za dużo literek, nie chce mi się czytać, dajcie mnie tu raport które lepsze." - z takim podejściem nie nadajesz się do ASG. Ewentualnie poczekaj kilka lat. Nikt za Ciebie niczego robić nie będzie, radź sobie sam tyle na ile możesz. Popierając FlynN'a - moim zdaniem też do zamknięcia. :)
 7. Myszur

  Gaziak

  Jeżeli ma być bardziej lans, to rzuć okiem na to: http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_323&products_id=5200&name=ASG_-_Dan_Wesson_4%22_-_Revolver_-_Silver Może nie jest to glock/beretta/colt, ale lans jak najbardziej jest.
 8. Dobra, czyli allegro/komis. Teraz temat ostatecznie do wywalenia, dzięki za pomoc.
 9. O tym akurat wiem. :) Tylko właśnie nie wiedziałem czy ma jakąś oficjalną nazwę, czy potoczną może. Czyli o prostu "Front od M16A1", roger that. Dzięki za pomoc. Temat do wywalenia. A, jeszcze jedno - orientujesz się czy można gdzieś kupić taki front, nowy?
 10. Czołem. W najbliższym czasie kupuję L.M.T defendera 16 od KWA/ASG (klik), jednak od razu chciałbym wymienić w nim front na taki. Czy ma on jakąś konkretną nazwę? Gdzie go można ewentualnie kupić? Chodzi mi o fabrycznie nową część, więc proszę mnie nie "gwałcić" żebym przeszukiwał komis (co swoją drogą też uczynię). Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam. -Myszur Czy jest to po prostu "front od M16A1"?
 11. Czołem. Zamierzam zakupić LMT defender R.I.S (wcześniej chciałem kupić M16 z tej serii, ale doszedłem do wniosku że jednak będzie nieco za długi), zaś do niego polecony na forum pakiet li-po. Zaczynam jednak mieć wątpkliwości, czy ten pakiet akumulatorów wejdzie do kolby SF? Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam. -Myszur
 12. Myszur

  KWA/LMT?

  Czyli biorę ASG/KWA. Tańszy, i ma lepsze oznaczenia. Dzięki. :D
 13. Myszur

  KWA/LMT?

  To ja się podepnę, i zapytam - miałem zamiar kupić tą replikę, od ASG/KWA. Czytam sobie tutaj, że ponoć lepiej dopłacić do KWA USA. Lepiej będzie kupić tą replikę? Droższa o 150 zł, osiągi podobne, tylko brak oznaczeń producenta broni palnej. Którą brać? Rozumiem, że repliki z KWA USA są robione faktycznie w USA? Czy po prostu mają lepsze wykonanie? Jak to jest?
 14. No cóż, nie doczytałem. :D Dzięki za pomoc, temat w sumie do wywalenia.
×
×
 • Create New...