Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Komandos47

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 1. EndeBeats, magazynki będę miał od SR25. Ogólnie snajperka będzie coś w stylu KBW BOR, nie dokładna replika, ale w tym kierunku :) Wielkie dzięki Panowie za pomoc :)
 2. Szczelność będzie taka sama w obu przypadkach, bo tak jak Rogaś napisał komore robie dopasowaną pod dyszę i teraz kwestia czy dysza ma mieć np. 1,5cm, czy 4cm?
 3. Witam Zamierzam budować od podstaw karabin snajperski z zamkiem czterotaktowym, jednak przy projektowaniu zacząłem się zastanawiać nad długością dyszy. Czy ma to jakiś wpływ na np. moc, czy celność repliki? Szukałem podobnego tematu na forum jednak znalazłęm tylko "jaka dysza do konkretnej repliki?". Ja buduje karabin od podstaw, więc mogę zrobić krótką jak np. w SWD lub długą jak np. w replikach typu SCAR. Jak to sie ma w praktyce?
 4. Faktycznie spust by chodził ciężej, ciekawe tylko jak ciężko? Czy dało by się tym strzelać? Siła działająca na swożeń będzie czy tu, czy w innym zespole spustu. Jeżeli zrobiłbym go grubości 5mm to powinno wytrzymać. Co do wyrobienia części, to właśnie wydaje mi się, że było by to mniej podatne niż np. w VSR (bynajmniej stockowym) gdzie haczyk jest po skosie. Miałem i po czasie sie starło i strzelał zaraz po przeładowaniu.
 5. Witam. Od jakiegoś czasu zabieram się do zrobienia zespołu spustu do snajperki, ale zastanawia mnie fakt po co one są takie skomplikowane? Po co tyle elementów? Nie mogło by to wyglądać np. tak: (rysunek robiony na szybko) "http://imagizer.imag...673/acea54.jpg" Czy jest coś istotnego, co pominąłem? Z góry dzięki za pomoc :icon_smile:
 6. Przyłożyłem też palec do wylotu komory i przy strzale jest z tamtąd podmuch wyczówalny ręką. Jednak czy taka nieszczelność wpływa na celność? Wiem, że w przypadku elektryka wpłynie na fpsy. W przypadku konwersji fpsy nie grają roli bo i tak mam ich w nadmiarze, chodzi tylko o celność.
 7. Sprawdziłem z tą nieszczelnością komora-dysza i rzeczywiście jest nieszczelność, papierek wydmuchuje do góry. W jaki sposób to można uszczelnić?
 8. 1. Lufa jest nowa, prosto z pudełka, w środku szkło. 2. Jak sprawdzić szczelność komora-dysza? 3. Dystanser lepiej twardszy, czy miękki? Mógłbyś polecić jakąś dobrą gumkę? Co do kulek, to na tych rocketsach strzelałem ze snajperki, też z Mancraftem, tylko czterotakt, i latały dobrze.
 9. Sprawdzałem już kilka razy. Dawałem więcej lub mniej taśmy teflonowej i nadal podobnie... :icon_neutral:
 10. Witam. Mam problem z SR25 A&K. Włożyłem w nią lufę Prometheusa 550mm, gumkę zieloną G&G, dystanser typ H, i konwersje Mancraft PDiK. Używam kulek Rocket Platinum 0,30g i Guarder 0,36g. Kulki latają we wszystkich kierunkach, kulka raz podkręca za mocno, raz nie podkręca prawie wcale, raz leci w prawo, a raz w lewo. Wymieniłem dystanser z powrotem na zwykły G&G i jest troszę lepiej, ale to jeszcze nie jest to. Sprawdzałem to na różnych prędkościach wylotowych ok. 750, 700, 600, i 500fps i efekty takie same. Z odległości ok. 60m ciężko trafić w drzewo śr. 1,5m. Czy komora hop up w
×
×
 • Create New...