Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ogaarnij

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 1. Okej, dzięki wielkie za pomoc :)
 2. Skoro przy gumkach już jesteśmy, to chciałbym nawiązać do komory HU, lepszy będzie stock VFC czy AirsoftPro / Prowin, bądź jakaś inna nieznana mi marka?
 3. Na sam początek wystarczy mi zmiana gumki i wstawienie lufy od edgi :)
 4. Okej, dzięki wielkie za podpowiedź. Na asgshop'ie z tego co pamiętam już nie mają jej na magazynach. Póki co zdecydowałem się na to VFC, które podesłałem w komentarzu wyżej.
 5. http://gunfire.pl/pr...duct=1152211843 To się nada? Korzystając z okazji, jest jeszcze możliwość znalezienia szyn od Daniela Defensa 9,5"?
 6. Witam, szukam repliki z oznaczeniami (najlepiej bitymi od colta) pod bazę do MK18 Mod 2. Nie chcę żadnej specny, interesują mnie jakościowo lepsze repliki.
 7. Tak jak mi napisali podobno jest to zwarcie któregoś kanału do masy, nie znam się na rzeczy ani nie znam miejsca gdzie ktokolwiek mógłby mi to naprawić.
 8. Witam, Ostatnio zakupiłem radio Baofeng UV-B5. Posiadam również słuchawki aktywne Sordin od Z-Tactical. Wszystko połączone jest wtykiem PTT od Emersona (Silynx Type C4OPS G2 PTT) oraz przejściówką Kenwood, również od Emersona (EM5306 PTT Wire Adapter). Problem polega na tym, że gdy wszystko zostanie podłączone, dioda sygnalizująca mowę na radiu jest włączona, z tym że mnie nie słychać, ani ja nie słyszę tego co się na radiu dzieje. Radio w tym czasie nie reaguje na wciskanie przycisków. Przeszukiwałem już internet w poszukiwaniu odpowiedzi/pomocy lecz nic nie znalazłem, piszę tutaj ma
×
×
 • Create New...