Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Grim_Warrior

Użytkownik
 • Content Count

  374
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. O kurwełe... To jest na serio... Ludzie dajcie mi kasę. Kupię T-55 i przyjadę i strzelę :D Jak jebnie to na raz. Kto się dorzuci będzie mógł mi pociski nosić :P ( wypowiedź ironiczna, gramatyka zamierzona :P )
 2. Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Ktoś chce kupić nerkę? Lekko używana, nie bita. Po 4 latach studiów :P
 3. Dzięki wielkie :) Sprzedający podpowiedział że można zrobić przejściówkę lemo - military, ewentualnie że coś tam się wykręca ( pewnie o to mu chodziło ).
 4. Czołgiem. Temat pewnie poruszany setki razy dlatego jeśli ktoś posiada, to proszę o linka do odpowiedniego tematu. Otóż zastanawiam się na zakupem "kontraktowego" bowmana z tego linku http://allegro.pl/zestaw-naglowny-sluchawkowy-bowman-kontrakt-i6829283902.html. Oto moje pytania: - jak sprawdzić oryginalność takiego zestawu, czy się nie da... - jak podłączyć je do radia z wtykiem kenwood - jakie ptt polecacie do tego zestawu Dzięki z góry za odpowiedzi!
 5. Hej. To jakie magazynki pasują do repliki?
 6. No to żeś mnie trochę usadził. Ale dzięki za info :)
 7. Ok, dzięki wielkie. Tak myślę coś o 1500zł do negocjacji, ewentualnie zamiana za replikę albo Civica IV plus dopłata ( zamienić auto za słuchawki... - ciekawe czy ktoś się znajdzie :P ).
 8. Czołem. Mam bardzo nietypowe pytanko :) Otóż posiadam wyżej wymienione słuchawki aktywne. Zastanawiam się ile mogą być one warte, gdyż uzyskałem je z wymiany za HK416 Boyi z ostrymi oznaczeniami, a aktualnie potrzeba mi hajsu. Słuchawki posiadają pękniecie na pałąku, profesjonalnie zabezpieczone trytką :) Są w pełni sprawne, komunikacja przebiega bez żadnych zakłóceń, idealnie wyciszają huki i wybuchy ( na strzelnicy z AKM-ami testowane, wszystko działa jak trzeba ). Na sklepach w WB ( w Polsce niedostępne ) chodzą za jakieś 450 funtów. Ile mogę sobie zażyczyć za używane na komisie?
 9. Czołem. Mam pytanko odnośnie części do Glock-a 18C WE. Otóż przy czyszczeniu postanowiłem go trochę bardziej rozebrać i została mi sprężynka wraz z nitem (?) które wypadły mi z zamka, chyba z dyszy. ( zdjęcie https://plus.google.com/photos/108765237254818455832/albums/5630405939542942625/6005837317096185266?banner=pwa&authkey=COLjwu-9vPq6Aw&pid=6005837317096185266&oid=108765237254818455832 ). Mógłby mi ktoś powiedzieć co to za część i jak ją zamontować? ( nie spodziewałem się że ona w ogóle tam jest :D ). Dziwne bo replika strzela bez niej bardzo dobrze ( jakby kiedyś strzelała
 10. Czołem. Odkopię trochę temat. Czy ktoś z was próbował wyciszyć ten karabinek? Ogólnie interesuje mnie maksymalne wyciszenie i zmiana komory oraz lufy ( zero precyzji po 30m ).
 11. O, te mi nie wyskoczyły w wyszukiwarce... Dzięki wielkie za linki.
 12. Te tematu są niestety pozamykane ( w każdym razie tak mi się pokazuje... )
 13. Czołem Otóż zamierzam powoli zacząć reko JWK, a zastanawiam się nad zakupem jednej z dwóch kamizelek: Termit PLUS bądź 41.01. W kolorze olive drab. Ogólnie kamizelka do wykorzystania takiego jak w rzeczywistości, CQB, patrole 12h, patrole z pojazdami, walka w terenie zabudowanym i leśnym. Również w ASG będzie, czyli typowe strzelanki. Do kamizelki przewiduję pas PT-3 lub 2 ( prawdopodobnie jednak PT-3, gdyż będzie też noszony z szelkami do patroli 24h+ ) Prosiłbym o opinie ( bądź linki do opinii ) użytkowników, osób które miały styczność itp. Zakup oczywiście w miwo lubliniec. PS. Inn
 14. Hej, odkopię trochę temat, a tematyka podobna to po co nowy robić. Otóż zamierzam powoli zacząć reko JWK, a zastanawiam się nad zakupem jednej z dwóch kamizelek: Termit PLUS bądź 41.01. W kolorze olive drab. Ogólnie kamizelka do wykorzystania takiego jak w rzeczywistości, CQB, patrole 12h, patrole z pojazdami, walka w terenie zabudowanym i leśnym. Również w ASG będzie, czyli typowe strzelanki. Do kamizelki przewiduję pas PT-3 lub 2 ( prawdopodobnie jednak PT-3, gdyż będzie też noszony z szelkami do patroli 24h+ ) Prosiłbym o opinie ( bądź linki do opinii ) użytkowników, osób które miały st
 15. Repliki nie chronowałem, na razie nie strzelałem ( pewnie jutro przestrzelam ). Co do maga dobrze się trzyma, podkręcać podkręca, tylko lekko się świeci i odstaje od koloru repliki. Co do wykonania to jeszcze jedno, piny w replice są innego koloru niż body, świecą się jak psu jajca. Oznaczenia również są tylko namalowane, a nie wybite. Mimo wszystko replika bardzo dobrze się prezentuje.
×
×
 • Create New...