Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Buszmen90

Użytkownik
  • Content Count

    0
  • Joined

  • Last visited

  1. Mój budżet pozwala na 4 opcje, 1. Bateria na ogniwach Sanyo + ładowarka Batimexa ~ 200 zł 2. Ładowarka iMAX B6 + bateria na ogniwach firefox ~ 250 zł 3. LiPo ładowarka z PowerBEAN + bateria z PowerBEAN + zabezpieczenie ~200 zł 4. Batimex + firefox ~ 150 zł Która wydaje się najkorzystniejsza ?? Ładowarkę batimexa mogę dostać za 50 zł od znajomego prawie nówka, więc może na początek kupić Batimexa i jakąś baterię która daje rade za około 80 zł a z czasem zaopatrzyć się w coś lepszego ??
  2. Po przemyśleniach, kamizelkę sobie jednak teraz odpuszczę, bo kolega ma do sprzedania Chest Rigg za 25 zł. Co do munduru, polskiego oryginału na pewno nie chce bo kiedyś jeździłem na ryby i po prostu mi się nie podoba. Helikona widziałem na żywo i materiał wydawał się dosyć trwały, a cena prawie taka sama. Więc jeśli nie ma wielkich znaków zapytania co do tego helikona i nie znajdzie się nic lepszego w tej cenie, to po prostu go wezmę ;) Najbardziej zabolała mnie bateria i ładowarka i teraz nie wiem co robić. Na ogniwach sanyo bateria kosztuje około 150-230 zł, ładowarka iMAX B6 to 260 zł
  3. Witam, zaczynam zabawę z asg. Mój budżet to około 1600 zł i wybrałem sobie taki sprzęt, jednak chciałbym się dowiedzieć czy może coś z tego poniżej nie jest warte swojej ceny, bądź jakieś dobre zamienniki. Pozdrawiam, Buszmen90. Replika: http://www.asg.com.pl/LMT_Defender_Patrol_Carbine_M4_Commando_ASGKWA,p,5236.php Bateria i ładowarka: http://www.asg.com.pl/Akumulator_Mini_96V_1100mAh_Strike_Systems,p,1674.php http://www.taiwangun.com/akumulatory_i_ladowarki_ladowarki/ladowarka_rozladowywarka_procesorowa_do_akumulatorow_o_napieciu_od_2_4v_do_12v_mw-689.html Google:
×
×
  • Create New...