Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Daabek

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Daabek

 1. popieram kolegę wyżej...cm028 to ogolnie replika która nie jest zbyt wytrzymała, zieloni kupują bo tanie i fps 380-400 ale plastik lichy jest i występują częste usterki a jeszcze trafiają sie repliki osłabione fabrycznie Pozdr Daabek
 2. Jak myślicie co powinno wejść w skład takiego zestawu? mam zamiar zrobic sobie "plecak survivalowy" wiem ze w skład powinny wejść zapałki z draską żyłka haczyk na ryby zyletka coś na rozpałke nirtka igła nóż lina...co można wpakować więcej? :icon_question: Pozdro Daabek :icon_exclaim: :icon_smile:
 3. Pytanie dotyczy książek jakie byście polecili do przeczytania? Książki oczywiście związane z naszym hobby air softem lub wojskiem(opisane zasady taktyk,reportaże z woskowymi itp) Ja osobiście polecam książkę "Płk.Roman Polko Gromowładny"Autorem jest Magdalena Łukaszewicz.Książka ciekawa opisuje wstąpienie R.Polko do wojska , jego szkolenie "ranger",założenie GROM-u i problemy złożone z nim a również opisane misje GROM-u. Naprawdę ciekawa książka serdecznie Polecam! :icon_smile: :maniak_usmiech:
 4. no raczej kazdy w swoim zakresie i to jest chyba oczywiste ze na asg kulki
 5. Jak sądzicie czy to dobry pomysł urządzić strzelank ciągnącą sie przez jakiś tydzień spać w szałasach, jeść to co sie wzieło i pić, kąpać sie w rzece,stawie czy gdzie tam indziej popadnie (no chyba ze ktos woli sie nie myć i mieć naturalne maskowanie) mieć warty w nocy. fajnie by było jak by był drugi wrogi obóz i robic nocne podchody itp..
 6. Daabek

  Buty

  moim zdaniem najleprze buty do Polskie desandy lub opinacze Pozostawię to dla potomności jako ostrzeżenie przed... Nie napiszę przed czym, bo sam na buca wyjdę. Arend
 7. Daabek

  Body AK74

  Post usunięty za łamanie zasad pisowni języka polskiego. Arend
 8. Post usunięty za łamanie zasad pisowni jązyka polskiego. Arend
 9. W drewnie? BardzieJ chodzi mi o zmiane koloru itp:).
 10. Według mnie postarzane repliki wyglądają pięknie a szczególnie AK :wub: . też chciał bym taką zrobic i mam pytanie jak?! jak uzyskac drewno stare... :zastanawia: :excl: :excl:
×
×
 • Create New...