Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bojar

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam. Dawno mnie nie było na WMASG, ale zapamiętałem, że kiedyś umawiało się tutaj na wspólne zakupy za granicą. Takie zakupy właśnie ściągają mnie tu po latach. :P Wpadł mi w oko jeden konkretny wskaźnik laserowy którego nie da się dostać w polskich sklepach a za nieliczne używane trzeba zapłacić więcej niż za kupno nowego za granicą. Dlatego chciałem zapytać się szanownej społeczności czy znajdzie się ktoś robiący zakupy na EHOBBY ASIA do kogo mógłbym się podpiąć żeby wspólnymi siłami uciąć jak najwięcej z kosztów transportu do kraju? Pozdrawiam, Syn Marnotrawny. :P
 2. w temacie Classic Army, czy na tle m'ki z WE ta replika: http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=1069#!prettyPhoto będzie lepszym czy gorszym wyborem? I jedno pytanie co do tego m15, jak na moje niewprawione oko wygląda, że ta z linku powyżej to nie ta sama replika co ta: http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=3790 Jeśli się myle, to proszę wyprowadźcie mnie z błędu, a jeśli nie, to czy ktoś byłby w stanie powiedzieć mi czym się różni poza poza chociażby kolbą. M15a4 też wchodzi w grę z racji na to, że podobno jest niezniszczalne.
 3. Witam, od jakiegoś czasu planuje wymiane obecnej repliki na m4a1. Wpadł mi w oko AEG od WE, ale nie moge znaleźć o nim za bardzo informacji a nie chce opierać się tylko na tym co napisał sprzedawca. http://gunfire.pl/pr...U-Upgraded.html Jeśli ktokolwiek ma tą replikę, albo miał z nią jakomkolwiek styczność i mógłby coś o niej napisać to chętnie poczytam. Dodatkowo interesuje mnie czy opłaca się kupić tą replikę z modułem ASCU, czy lepiej brać tą: http://gunfire.pl/pr...-WEA001AEG.html Za odpowiedzi z góry dzięki.
 4. Nie bierz składanej kolby takiej jak w tym Rk-10s! Fajnie to wygląda, ale strasznie jest luźna i to tylko kwestia czasu kiedy pęknie i będziesz musiał kombinować co z tym fantem zrobić. Wiem z doświadczenia, moja kolba się zniszczyła na 5 strzelance.
×
×
 • Create New...