Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

123123qwe

Użytkownik
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

 1. J.w. Edit: akumlator ni-mh 9,6V 1200mAh starczy?
 2. Co się stanie jak szybka od kolimatora zamkniętego zostanie uderzona przez kulkę? Chodzi mi konkretnie o http://gunfire.pl/product-pol-1152191243-Kolimator-otwarty.html
 3. https://www.taiwangun.com/optyka/lunety/luneta-3-9x40-z-wysokimi-pierscieniami-montazowymi-acm.html & https://www.taiwangun.com/karabiny-snajperskie/mb-08-black.html vs https://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/cm0003-black-cm.html & https://www.taiwangun.com/optyka/kolimatory/celownik-kolimatorowy-1x40-a-c-m.html Jestem nowy i waham się nad szturmowcem a snajperem Które lepsze? Dlaczego lepiej zostać snajperem/szturmowcem?
 4. Chciałbym kupić sprzęt do asg Razem ma być maksimum 700 zł potrzebuję: -gogli -broni (szturmowej[w stylu g36c, mp5, m4 etc.]) -amunicji Dopiero zaczynam zabawę z airsoftem i jestem bardziej zielony niż tło tej stronki ;] Proszę o pomoc EDIT: Literówka
 5. Zdecydowałem się, by kupić 041 cymy, tylko nie wiem którą wybrać- CM.041SD6, czy CM.041J Proszę o pomoc.
 6. A gdyby się nie zmieniało akumulatora to by było aż tak tragicznie?
 7. Słyszałem, że akumulator do cymki 041j jest bardzo słaby więc razem z kupnem chciałbym wymienić go. I oto pytanie dla was: Czy warto wymienić akumulator na ten podany niżej? https://www.taiwangun.com/akumulatory-i-ladowarki/akumulatory-li-po-li-ion-lifepo4/akumulator-li-po-1600mah-11-1v-12c-firefox.html Z góry dziękuję.
 8. AA bym zapomniał. Można dokręcić tóumnik do tej g36c? Tómnik najlepiej dokręcić do oporu. A tłumik to zależy jaki ale z zasady na wyloy lufy. Arend Dzieci zajmijcie wy się lepiej edukacją. A na airsoft przyjdzie jeszcze czas.
 9. Nie kupiłem jeszcze. Wybrać a kupić to różnica :wink:
 10. Tylko więcej kasy nie włoże bo nie będę musiał kolimatora kupić. Dzięki, zastanowię się nad tym. EDIT: A do tej repliki jaka waga kulek?
 11. Oto link do repliki: https://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm0003-black_cm-2570.html Dobrze wybrałem replikę? Lepiej kupić nową czy używaną? Jaki kolimator do niej? Czy cena nie jest zawyżona? :zastanawia: Proszę o odpowiedzi i z góry dziękuję :happy: Jak coś to walcie prosto z mostu, jestem zielony :P EDIT: Jakiej wagi kulki do tej broni?
×
×
 • Create New...