Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rodzynson

Użytkownik
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. rodzynson

  FC VAL.

  Ja wrzuciłem komorę E&L i działa świetnie kręci kulki do .48 ale z minusem takim ze trzeba trochę spiłować górę magazynków, dysze od m14 przerabiałem shs.
 2. Różnica opiera się na łożach i długości lufy: 01 - lufa 11,5 cala i kopia łoża kac urx 02 - lufa 14,5 cala i łoże key-mod 03 - lufa 11,5 cala i mlok Więc pozostaje wybór na bazie jakich akcesoriów chcesz używać (mlok, keymod, kac ale i tak możesz kupić adapter na szyne ris) oraz długości lufy (co bez modyfikacji dużej różnicy nie zrobi w zasięgu i celności) co znaczy że koniec końców ogranicza się do estetyki i praktyczności (do szyny mlok najłatwiej dokupić akcesoria a krótsza lufa jest bardziej poręczna i łatwiejsza do transportu)
 3. rodzynson

  FC VAL.

  Jestem chętny zależnie od ceny i terminu wykonania, daj znać co i jak na na rodzynson@gmail.com
 4. rodzynson

  FC VAL.

  Odkopując temat jak wrażenia z waszymi wałkami po pewnym czasie używania może komuś jednak udało się przystować magazynki od lct?
 5. rodzynson

  FC VAL.

  Na pewno trzydzielna 1200mah 25/50c od Turnigy, taka jak pod tym linkiem - http://allegro.pl/lipo-turnigy-25-50c-1200mah-11-1v-3-dzielna-i7156051138.html Używałem takiej w moim wałku, a potem w wałku kolegi jak przełożyłem kable do tyłu do ładownicy na kolbie. W teorii do tłumika mogłoby wejść 1400mah albo i być może 2000mah od tego producenta z tej serii (wymiary mierzone na podstawie opisów w internecie) ale nie miałem tych baterii plus ułożenie okablowania już przy 1200mah wraz z mosfetem to porażka.
 6. Szkoda że na temat wersji bezkolbowej, z jednej strony ciekawi sam pomysł zwłaszcza patrząc na idee modułowości ale z drugiej strony kto by używał bullpupów w armi?
 7. rodzynson

  FC VAL.

  Midy z mp5 są spoko ale strasznie słabo kupić więcej hi-capów do przerobienia Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 8. rodzynson

  RPK JG1101

  Ciekawe jest to że to bardziej replika produktu norinco stworzonego na rynek cywilny, bo posiada standardową komore zamkową bez zmocnień oraz standardową szczerbinkę beż możliwości regulacji na "windage" ( nie wiem jak przetłumaczyć nastawę do poprawki na wiatr) oraz inne kąt kolby nawet jeśli uznajemy że to standardowe rpk na 7,62x39 to wciąż jest zbyt nisko oparta. A poza tematem estetyki ma ktoś może doświadczenia z korzystania w roli rkm oraz tuningu aby to było możliwe? Zastanawiam się czy silnik i zębatki są zdolne do uciągniecia dużej ilości kulek na spreżynie m140
 9. rodzynson

  FC VAL.

  @mikadorus można jakieś foty już przerobionej głowicy? I czy są jakieś głowice bore-up w tym standardzie bo planuje wałka ciężkimi kulkami karmić i dodatkowe powietrze się przyda. P.S. w listopadzie będę zamawiał magazynki także kto chce się podpiąć do zamówienia to niech tutaj pisze lub od razu na pw.
 10. rodzynson

  FC VAL.

  Ja chętnie bym brał od 1 do 3 midów w zależności ile osób by się zbierało bo koszty wysyłki z tego sklepu są powalające.
 11. rodzynson

  FC VAL.

  @zapek magi tego samego producenta co wałki więc pasują
 12. rodzynson

  FC VAL.

  W teorii przerobiony standardowy szkielet powinien działać różnica jest tylko z dziurze na głowicę i dziurę na ramie selektora. Sam muszę się za to zabrać bo mi wyrobiła się śruba jedna i nie wiem jak bardzo dobrze uda się ja rozwiercić. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 13. Ciekawe czy wersja 7,62x39 powstała jako poszerzenie konceptu modułowości czy też z zamierzeniem wykorzystania tego pocisku w roli europejskiego .300 blk tak jak Francuzi testujący brena w tym kalibrze. Początkowa decyzja na temat magazynka mnie zdziwiła jednak możliwość używania blokady zamka oraz pierwsze magazynki ( tak jak ten od HMG stg44) w bardziej wygodnym do przenoszenia kształcie pomysł ten staje się sensowny.
 14. rodzynson

  FC VAL.

  W Polsce nie ma a z zagranicznych to tutaj link pod marką AY i S&T, jednak z wysyłką i cłem wychodzą powyżej 70zł za sztukę więc próbuje przystosować magazynki lct jednak niestety wymaga to spiłowania boków magazynka wyrzeźbienia przedniego zaczepu oraz dorobienia tylniego i wciaż nie mogę go doprowadzić do podawania.
 15. rodzynson

  FC VAL.

  Tak wkłady po drobnej przeróbce wchodzą do skorupy od hicapa.
×
×
 • Create New...