Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

filek

Użytkownik
 • Content Count

  194
 • Joined

 • Last visited

 1. Rozumiem, że to jedna z najbezpieczniejszych opcji. Jednak chciałbym na własne ryzyko sam się czegoś nauczyć w kwestiach technicznych, dlatego nie pogardzę również innymi radami :icon_smile: Twoje zapytanie połaczyłem. Zapoznaj sie z tym tematem. S1
 2. Witajcie, od razu zacznę, że wygoglowałem sieć oraz to forum i wyczerpujących informacji nie uzyskałem. Mam replikę JG MP5 SD6 (M5S6). W stocku osiąga około 350-370 FPS. Gearbox V2. Zastanawiam się, co można w niej wymienić by podnieść ilość FPS chociaż do tych 400-420. Zdaję sobie sprawę, że mocniejsza sprężyna może być zbyt dużym obciążeniem dla całego układu. Co jednak myślicie nad zmianą tłoka na tzw. "zerówkę"? Nie znam się za bardzo na tuningu, tak mi polecił jeden znajomy, jednak chciałbym to z Wami, specami, skonsultować :)
 3. Cześć, powiedzcie jak nazywa się montaż, dzięki któremu możemy "przesunąć" lunetę na bok gdy nie jest potrzebna. Czy to jest tzw. montaż QD czy to jest jeszcze coś innego? Pozdrawiam! :icon_smile:
 4. Jak widać, wiele jest sposobów. Dziękuję wszystkim za wymianę doświadczeniami, zastosuję radę marcinus'a :)
 5. Czyli od razu ładować w trybie Balance, czy najpierw Charger, a potem osobno balansować na Balance? :)
 6. Cześć! mam pytanie dotyczące kwestii ładowania pakietów LiPo. Chodzi o to, że znajduję w sieci sprzeczne informacje. Jedni podają, że ładowanie w trybie LiPo Charger ładuje i jednocześnie balansuje. Instrukcja obsługi natomiast podaje, że za ładowanie i balansowanie odpowiada funkcja LiPo Balance. Jakim trybem Wy ładujecie i jakie macie doświadczenia? Pozdrawiam! :)
 7. Witajcie! mam nadzieję, że piszę w dobrym dziale. Chodzi mi o buty wymienione w temacie do leśnych wojaży. Ponoć są niemieckiej produkcji i stosunkowo tanie (159 zł) link: http://allegro.pl/wy...2975606497.html Czy ktoś z Was miał doświadczenia z tymi butami? Są dobre? Nie przepuszczają wilgoci? Z góry dzięki za opinie :icon_smile:
 8. Moja replika to nie jest jakiś cud techniki, mam JG MP5SD6 370 FPS. Zastanawiam się jaka siła w "C" będzie odpowiednia. 20? 25?
 9. Czy 10C albo 30C ma różnice szybkostrzelności, czy chodzi głównie o samą wydajność? Innymi słowy czy replika pobierze sama wartość prądu, którą potrzebuje, czy może przy zbyt wysokim C mogę ją zajechać?
 10. Witam, właśnie przesiadam się na baterie LiPo. Wcześniej używałem NiMH 8,4V Firefox. Dowiedziałem się, że w LiPo będą odpowiadać temu baterie 7,4V. Pytanie tyczy się tego, że baterie te sprzedawane są z różną wartością "C". Np. 15C, 25C itd. Wiem, że chodzi tu o wartość energii oddawaną przez baterię w czasie, coś w ten deseń, tylko w takim razie, która z nich będzie najbardziej odpowiednia? :icon_smile: Nie chcę też zajechać swojej repliki. Pozdrawiam :icon_smile:
 11. Może to pytanie jest dla Was głupie, ale to musi być jakiś specjalny zasilacz czy jakikolwiek uniwersalny z regulowanym woltażem? EDIT: tutaj ten sam za zasilczaem znalazłem u tego samego sprzedawcy http://allegro.pl/sk...3023691919.html Czyli wg Ciebie/Was można śmiało kupować? :icon_smile:
 12. Witajcie! Stwierdziłem, że najwyższy czas przejść z akumulatorów NiMH na Lipo. Chciałbym się Was poradzić, czy ten model: http://allegro.pl/skyrc-pl-ladowarka-imax-b6-oryginalna-lipo-fv-gw-i3042070945.html jest oryginalny? Jego cena jest dość niska, dlatego chciałbym zapytać, na co zwrócić uwagę. Czy do samej ładowarki potrzebne jest coś jeszcze (np. jakaś odpowiednia końcówka itp.)? Dzięki z góry :)
×
×
 • Create New...