Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamper152

Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam, mam nadzieję że trafiłem w odpowiedni dział mam pytanie dość proste do użytkowników ładowarek Electroriver. Według instrukcji stałe zielone światło oznacza stan naładowania, przerywane to proces w którym się ładuję. Rozładowałem akumulator do jakiś 20/30 % po czym zaczynam ładować, jest światło przerywane zielone przez pół godziny po czym pali się zielone stałe. Wątpię żeby akumulator naładował się w przeciągu 30 minut.. może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi? Parametry ładowarki Napięcie wejściowe: 100-240V (AC)Prąd ładowania: 3A maxMaksymalna moc ładowania: 25WRodzaj akumulatora: LiPo/LiFe/NiMHPrąd balansera: 200 mAh Parametry akumulatora 1450mAh Lipo 11.1V 30C
 2. No rozumiem, dzięki za odpowiedź. A co do licencji EMG od WE to jak to wygląda poza zmienionym zewnątrz kompozytem środek się czymś różni czy zostaje tak jak jest i czy magazynki od we na co2 będą pasowały do EMG na gg ?
 3. Rozumiem, że zasilanie zależy tylko od magazynka? np. kupując replikę gg można zasilać co2 i nie będzie to miało większego ani mniejszego wpływu na replikę? Ale wracając do tematu gdybyś miał wybierać, co byś wziął? ( Dołączam pytanie gg czy co2? )
 4. Witam, mam do was zasadnicze pytanie, a owe pytanie brzmi która z firm ma lepsze wykonanie replik PDW ( WEI-E TECH vs EMG). Jestem skłonny wydać trochę PLN na replikę jednej z tych firm. Interesuję mnie wykonanie replik co2/green gas łącznie z magazynkami. Liczę na waszą pomoc, mam nadzieję że tematyką trafiłem w odpowiedni dział :)
 5. Kamper152

  PJ4 RIS [P&J]

  Siema wszystkim po długim czasie mam zamiar sobie zrobić mały prezent ,a wiec co sądzicie o : http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/pj4-ris-p-j.html Jaki zasięg jeśli ktoś mierzył. Czy jest z nią dużo problemów itp. Piszcie wszystko co o niej wiecie , z góry dzięki za wszystko :icon_biggrin:
 6. Mi nie chodzi o to że oszukują tylko mają lipny sprzęt wszystko co od nich kupiłem rozleciało się , róbcie co chcecie ja polecam Taiwangun.com jeszcze od nich nic mi się nie rozwaliło po pierwszych kilku dniach a kupuje już u nich bardzo długo :icon_biggrin:
 7. Takiego samego widziałem u mnie na rynku , nigdy nie kupuj z tej strony. Nie wiem co się mogło stać więc nie pomogę. Dobre shotguny były na taiwangun.com teraz to tylko spec shop tak na marginesie :D
 8. Dzięki napisałem ale gdyby nie twoje skierowanie do strony to by mi się szukać nie chciało więc lenistwo :icon_biggrin:
 9. To czyli czekają na zmiany cen na rynku ;/
 10. Nie będę robił nowego tematu : kiedy będzie dostawa od pdi na spec shopie ? Dał by ktoś rade ich spytać w moim imieniu :icon_biggrin: No nie. To już jest chyba przegięcie z tym lenistwem, nie uważasz? /LgN
 11. Aha czyli nici że do elki wpakuje APS2 ;/ . Wie ktoś gdzie kupie APS96 po 24marca :D ? Hurtownia jakaś czy coś byle by nie przepłacać ponad 100zł od normalnej ceny.
 12. Witam wszystkich mam pytanie czym różni się komora hop-up od PDI , APS96 od APS 2?? Czy jedna i druga pasuje do MB-01?
 13. Ty tak serio czy na żarty xD? Sprawdzę dla pewności :D
 14. Odświeżam temat tak samo potrzebuje komory hop-up od PDI do APS96 czy wie ktoś gdzie nabędę tę część ?
×
×
 • Create New...