Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

OssaPro98

Użytkownik
  • Content Count

    26
  • Joined

  • Last visited

  1. Okej. Jak będę miał chwilę czasu to się za to wezmę i zdam relację. p.s. Wie ktoś może gdzie znajdę plany rokręcania i składania "krok po kroku" tej repliki (Boyi RK-02)? Kiedyś je gdzieś wykopałem, ale nie pamiętam skąd :)
  2. Batka taka jak była wcześniej - 9.6, tylko pojemność większa :) Mam w tym grzebać, czy zawozić do majstra? (Serwisowałem go jakieś 0,5 roku temu. Troche zwlekałem z zakupem batki :) )
  3. Gumka od stocka jest wymieniona na guardera. Replika strzelała potrójnie jak odebrałem z serwisu. Serwisant zarzekał się, że śmiga idealnie :) Zapewne testując gdzieś w swoim pokoiku nie zauważył, że to nie ogień ciągły tylko jakiś problem. Mógłbyś powiedzieć więcej o odsyłaczu? Jestem zielony troche :P
  4. Witam. Problemy z silnikeiem mojego Boyca zostały rozwiązane w serwisie. Następnie problem baterii stockowej. Kupiłem nową. I wszystko byłoby pięknie. Tylko teraz replika strzela 2/3 kulkami jednocześnie, przez co bardziej je "wypluwa" niż wystrzeliwuje ;/ Sprawdzałem na innym magazynku. Tak samo. Ktoś wie jak temu zaradzić?
  5. Siema. Kupuję nową batkę do mojego RK-02 i mam do was pytanie czy zmieszcze w nim taką baterię ;) http://www.taiwangun.com/akumulator-nimh-2300-mah-9-6v-typ-stick-8fields Na moje wejdzie na styk, ale wolę się upewnić ;)
  6. Witam. W ostatnim czasie zdecydowałem, żeby nagrywać filmy ze strzelanek. Tak się składa, że mam pod reką kamerkę samochodową full hd. Co sądzicie o tym, żeby nią nagrywać? Wiem, że to dosyć delikatny sprzęt ale to najlepsza kamera jaką dysponuje. A jeśli już bym nagrywał to lepiej przymocować kamerę do repliki czy do hełmu?
  7. A mógłby ktoś porównać osiągi obu replik?
  8. Witam! Muszę kupić replikę, którą będę używał jako replikę główną gdy nie będzie dostępu do mojego Boyca. Mam ograniczony budżet, więc biorę pod uwagę dwie opcje: strzelba AGM MP003 lub pistolet Beretta M92 od STTI. Replika ta będzie używana okazyjnie, ale jako broń głowna. Czy gaziak od STTI będzie mógł konkurować z elektrykami? Co wy byście wybrali?
  9. Taa.. Z plasteliny sobie zrobię :D No to pomyśle w komisie ;) A w sklepie takiego czegoś na pewno nie dostane?
  10. Witam! Kupiłem popularnego shotguna AGM w wersji long, ale teraz tak myślę, że warto by było posiadać chwyt (rączkę) do budynków. Sprawdzałem i wystarczy odkręcić cztery śrubki, zdjąć kolbę i założyć chwyt. I tu pojawia się mój problem... Ma ktoś pomysł gdzie znajdę taki chwyt? Na allegro nie ma. W sklepach też nie spotkałem. Jeżeli wiecie gdzie to kupić to podpowiedzcie ;)
  11. Spróbuję jeszcze raz go przejrzeć potem. I mam pytanie. Nie uszkodzę go bardziej, jeśli wezmę go w ten weekend an strzelanke? Wiem, że może znowu przestać reagować, ale do tego czasu powinien chodzić ;)
  12. ;/ To co to może być? Zauważyłem, że bateria znowu zaczęła się grzać podczas ładowania, więc chyba działa. Ew. co jeszcze mogę z elektryki sprawdzić? Wsuwki na miejscu, bezpiecznik dobry, bateria działa, a kable wyglądają na całe.
  13. JEST! Ożył ;) Mierzyłem napięcie na wsuwkach i w pewnym momencie wystrzelił. I wyleciała kulka... No właśnie. Teraz sobie przypomniałem, że jakieś dwa tygodnie temu tak samo miałem. Przestał strzelać, naładowałem strzeliłem bez magazynka i kulka wystrzeliła. Tak myślę więc, że to kulka się gdzieś blokuje. Tylko gdzie? Dodam, że mam gumkę hopa na guardera zmienioną. Przy zakupie karabinu mi to montowali więc nawet nie mam pojęcia gdzie taki hop-up się znajduje. A więc to na pewno wina kulki gdzieś się blokującej. Jak rozwiązać ten problem?
  14. Byłem u kolegi i po podłączeniu jego batki nadal brak reakcji. Z kolei na mojej baterii jego karabin chodził normalnie. Czyli to wina repliki ;/ Wsuwki są na swoim miejscu. Obok takich "gwintów". Całkiem na dole chwytu. Bezpiecznik sprawdzałem. Jest OK. Jakieś pomysły?
×
×
  • Create New...