Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

127danio

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 1. Marrtinez a możesz mi powiedzieć która z tych krótkofalówek jest lepsza ? Navcomm TK-750 czy Puxing PX-777 ?
 2. Witam, potrzebuję porady dotyczącej anteny do krótkofalówki. Posiadam Navcomm TK-750 lecz nie wystarcza mi ich zasięg. Pomyślałem że większa/dłuższa antena rozwiąże problem. Stąd prośba : podajcie mi jakąś antenę która spasuje do tego sprzętu. Pozdrawiam.
 3. Witam, chcę kupić radiostacje Navcomm TK-750 i chciałbym wiedzieć czy te Puxing PX-777 nie będą lepszym wyborem. Proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam ;)
 4. Kurczę, właśnie zauważyłem że podawaliście mi model TK-760, a ja na allegro znalazłem tylko TK-750. Jak sądzicie czy one będą się bardzo różnić ? Czy sprostają moim wymaganiom ?
 5. Hmm, w takim razie muszę zaoszczędzić trochę więcej pieniędzy i kupić te Navcomm'y. Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam :)
 6. Dobra czyli te są kandydatami nr 1. A co sądzicie o tych od Motoroli ? http://allegro.pl/motorola-xtr446-nowe-krotkofalowki-pmr-od-dealera-i2218807109.html
 7. Didizip testowałeś osobiście te radia ?
 8. Witam, potrzebuje porady dotyczącej krótkofalówek. Mianowicie potrzebuje krótkofalówek do terenu lekko górzystego i lesistego. Jestem myśliwym i służyły by mi one na polowaniach. Jeśli chodzi o cenę to do 500 zł mogę na to przeznaczyć. Aha zapomniałem dodać że interesuje mnie kupno pary krótkofalówek. Jestem zielony w tym temacie (wolę od razu sie przyznać):D Liczę na to że mi pomożecie :) Pozdrawiam.
 9. Witam, potrzebuje porady dotyczącej krótkofalówek. Mianowicie potrzebuje krótkofalówek do terenu lekko górzystego i lesistego. Jestem myśliwym i służyły by mi one na polowaniach. Jeśli chodzi o cenę to do 500 zł mogę na to przeznaczyć. Aha zapomniałem dodać że interesuje mnie kupno pary krótkofalówek. Jestem zielony w tym temacie (wolę od razu sie przyznać):D Liczę na to że mi pomożecie :) Pozdrawiam.
 10. Witam, potrzebuje porady dotyczącej krótkofalówek. Mianowicie potrzebuje krótkofalówek do terenu lekko górzystego i lesistego. Jestem myśliwym i służyły by mi one na polowaniach. Jeśli chodzi o cenę to do 500 zł mogę na to przeznaczyć. Aha zapomniałem dodać że interesuje mnie kupno pary krótkofalówek. Jestem zielony w tym temacie (wolę od razu sie przyznać):D Liczę na to że mi pomożecie :) Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...