Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ithiliendefender123

Użytkownik
 • Content Count

  1
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam. Orientuje się ktoś ile materiału potrzeba na: - bluzę taką jak kontraktowa (mniej więcej) - spodnie( jak wyżej) Bo widziałem gdzieś materiał tak, to znaczy w kamuflażu był to Rip stop za 9 pln za kawalek 150 cm na 100cm i cordura 25 chyba też takie wymiary. Opłaca się kupić taki materiał czy to nędzne będzie? Proszę o zamknięcie przez przypadek namnożyłem temat.
 2. A jest jakiś inny sposób niż osłonki z plexi, które oferują różne sklepy ASG, bo podobno bardzo obraz zniekształcają, no chyba że jakieś dobre są. Jak tak to proszę o link.
 3. Mam jeszcze pytanko. Czy osłonki flip - up zapewniają ochrone przed kulkami i czy przez nie widać. Tylko się nie śmiejcie bo droższego kolimatora niż bazarowy to ja w życiu na oczy nie widziałem.
 4. Mialem na myśli przez lans, że nie będzie źle na niej wyglądało nie musi się w oczy rzucać że taki super, tylko żeby nie psuł wyglądu tego pięknego m4
 5. A coś w rodzaju Aimpointa? Czy taki od G&P będzie dobry?
 6. Jaki dać celownik kolimatorowy do m4 kwa taki żeby dobrze wyglądał (lans), i żeby był dobry. Czy da się to w 150 zł zamknąć Czy ma sens zakładanie czegoś takiego na koli: http://allegro.pl/oslona-na-soczewki-lunety-kolimatorow-tanio-i2373913329.html Czy to nie pogarsza obrazu
 7. Czyli jak rozumiem jak replike np we włoszech kupię to jak wjedzie na celny to nie biorą cła ani vatu czy vat biorą? A jakis tani sklep z UE znacie, ale żeby były tam repliki więcej niż 350 fps xd bo słyszałem że w jakimś kraju mocniejszych nie sprzedają.
 8. Ale pytałem się o te konkretne z linka czy te lepsze czy ebr G&G.
 9. G&G ale które, Czy Ca też dobre w TM z tego co na tym forum czytam nie ma co wątpić. Czy takie może być dobre czy lepsze .Inne:http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/AEG_AEP_G_P_G_P_M14_DMR_SOCOM_Gun_Metal.htm .
 10. Być może taki temat był ale go tu nie znalazłem: A więc jakiej firmy m14 jest najlepsze tzn. najtrwalsze porządne osiągi celność wygląd. Chodzi mi o wasze zdanie. Przepraszam jak zły dział.
 11. Jaki kolimator do m4 zamknięty i tak żeby dobrze wyglądał
 12. Jaką gumkę polecacie do cm 0.28 bo słyszałem że nowa jest cienka .
×
×
 • Create New...