Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

TimON333

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć! Chciałem zamówić replikę z tego sklepu "krale.shop" z Holandii, zamawiał już ktoś coś tam może? Czy oprócz kosztów dostawy, są jakieś dodatkowe opłaty? Pozdrawiam.
 2. Cześć, Przetarła mi się zębatka środkowa takiego zestawu zębatek helikalnych ICS: Czy jest jakiś zamiennik który podejdzie? Naliczyłem 43 zęby na 21. Znalazłem dwie zębatki środkowe i tam jest 45 zębów na 21, podejdzie? Pozdr.
 3. Na stronie w opisie jest napisane że KJW, czyli pomylili się?
 4. Chodzi mi o te najnowsze starego korpusu, czy jakość wykonania się różni, bo ja mam jakiegoś dziadka który powoli umiera. Jak już wymieniać to na coś mocniejszego, chyba że nie ma.
 5. Cześć, Mam Colta KJW 1911 i przymierzam się do przesiadki z magów green gazowych na CO2. Mam jedynie wątpliwości co do wyglądu magów na CO2, chodzi o tą piętkę na dole. Zauważyłem że są też wersje z bardziej zgrabnym wykończeniem: Znalazłem też niby wersję że nie ma w ogóle tego wykończenia w jednym ze sklepów ASG w GB (jak w załączniku foto nr. 3). Tylko brakuje ich już w magazynie. Gdzie mogę takie magi dorwać? Czy to jest jakiś fake produkt? Pozdr.
 6. Cześć, Mam kilka sztuk M4 od ICS w wersji z korpusem ABS i Metal. Są to stare modele i chciałbym zbudować bardziej pancerną sztukę. Natrafiłem na wzmocnioną górną połówkę GB od Retro Arms, podobno wytrzymuje bez problemowo M160, no i tutaj nie ma problemu. Kolejną sprawą jest jakość korpusu nowych sztuk M4 ICS. Jak wygląda jakość wykonania? Są może jakieś wersje wzmocnione? Ktoś jest w temacie? Pozdr.
 7. Witam. Mam problem z m4 ICS. Silnik nagrzewa się nawet gdy nie naciąga sprężyny, replika była już w 2 różnych serwisach i problem dalej jest. W środku zębatki ICS helikalne, stalowe łożyska ślizgowe, kable silikonowe 1,5 mm2, mosfet GATE Pico SSR2, nowy silnik turbo 3000. Wszystko zasilane nowo kupioną baterią arma 7.4 3300mAh T-Connector. Z problemem borykam się już prawie rok, zaczęło się od zwarcia, od tamtej pory wymieniłem już wszystko nawet, kostki stykowe. Podkładkowanie najpewniej wykonane prawidłowo. Mam praktycznie każdą część zamienną, szkielety GB itp, mam też inny nowy silnik
 8. Yoo. Szukam osoby która zna się bardzo dobrze na karabinach serii m4 ICS, mam parę problematycznych i dziwnych sytuacji z tą repliką, jeśli chodzi o same serwisowanie itp. to nie jestem zielony. Chciałbym po prostu porozmawiać ze specem/fanatykiem ICS'a. Sam uwielbiam ICS'a i chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej by doprowadzić swoje m4 do perfekcji :). Pozdr.
 9. Witam. Jakie części od innych producentów będą pasować do Colta 1911A1 od KSC? Gdzie je dostanę? Głównie chodzi mi o części górne, (sory ale nie mam pojęcia jak się nazywają części) taka nakrętka przy lufie która trzyma sprężynę i prowadnicę sprężyny mi odpadła i wyleciała razem z tym takim przyciskiem i sprężyną. Została mi tylko prowadnica w środku. W przyszłości chcę też kupić cały zamek metalowy bądź stalowy ale nie wiem jakie mogę kupić bo z KSC nigdzie nie ma. Mam też pytanie co do magów, jakie inne będą pasować od KJW ? Colt nie jest w wersji system 7. Pozdrawiam .
 10. Witam. Uszkodziłem blokadę spustu w moim m4 (ICS-41). Tutaj wysyłam zdjęcie: http://postimage.org/image/hrznj2a0n/ Moje pytanie to: Czy będzie pasować taka blokada ?: http://allegro.pl/sh... ... d00be2ff62 Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...