Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jackol

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

 1. W tym się nie da wymienić gumki. Prawdopodobnie w niskiej temperaturze gumka słabo podkręca, a po kilku strzałach się rozgrzewa.
 2. Rozkręć i wyczyść te części(dwie małe plastikowe i sprężynka).
 3. Patent z taśmą działa bardzo dobrze. Tylko oklej 2/3 razy z tyłu i raz z przodu. magazynek siedzi ciasno ale bez problemu się go wyjmuje.
 4. A czy ta bateria pasuje do karabinu http://gunfire.pl/product-pol-1152198567-Akumulator-Redox-LiPo-1400-mAh-11-1V-20C.html? http://gunfire.pl/product-pol-1152198678-Mikroprocesorowa-ladowarka-Redox-Alpha-V2.html i rozumiem że chodzi o tą ładowarkę?
 5. A coś takiego http://www.vest.pl/p...emobil-DPM.html lub http://www.vest.pl/p...downic-CCE.html albo http://www.vest.pl/product-pol-153-Kamizelka-taktyczna-oryginalna-DPM.html? Najważniejsze żeby praktyczne było. A ten AK do lasu nie jest za krótki?
 6. No właśnie jaką ładowarkę polecicie i jaka bateria wejdzie do http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/rk-01w-real-wood-boyi.html? Wybiorę chyba rk 01 ponieważ jestem niski te długie kałachy trochę by przeszkadzały. Czy krótka replika nada się do lasu(chodzi mi o zasięg i celność)?
 7. Jeszcze jedno pytanie. Czy w tej cenie znajdę dobrą emkę czy RK to najlepszy wybór? I ponawiam pytanie o MOSFET.
 8. Jeszcze pytanie odnośnie systemu mosfet. jakie są koszty i czy warto na początek. Budżet to ok. 1000zł jestem w stanie trochę go poszerzyć. Chodzi o wszystko łącznie z magazynkami baterią i ładowarką ew. później lufa.
 9. Witam chciałbym kupić pierwszego AEGa i jakieś oporządzenie na początek. To znaczy kamizelkę taktyczną i jakiś mundur. Ale słyszałem, że wz.93 w polsce nie można nosić. Jaką replikę polecicie na początek. Zastanawiałem się nad Rk-01 lub Rk-02 BOYI. czy to dobry wybór?Jeśli macie jakieś propozycje to podajcie. Nie musi to być AK ale czytałem, że w M4 gb v.2 nie można wymienić kabli nie tracąc gwarancji. Czy jest możliwość żęby zrobił to serwisant.Aha replika używana będzie w lesie.
 10. Na allegro nie szukaj tam nic dobrego nie znajdziesz.
 11. Dzięki w sprawie magazynka.Chyba wybiorę sobie CM041.
 12. Witam. Mam dylemat który karabinek od Cymy wybrać CM041B czy CM041K czy CM041. Czy będą do nich pasować magazynki tego typu http://gunfire.pl/pr...Cap-do-MP5.html?
×
×
 • Create New...