Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

krzesimo

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam W czasie strzelanki zgubiłem szczerbinkę do mp5. Widziałem w sklepie oferty szczerbinek. Ale czy sama szczerbinka wystarczy. Czy nie trzeba kupić czegoś co przytrzyma szczerbinkę na miejscu?
 2. Już mam rozwiązanie jak by co. Mianowicie stockowe batki przy tym silniku nie dają rady :( Trzeba sobie kupić jakąś większą pojemność.
 3. Witam Mam problem. Posiadam kamizelkę z taśmami 20 mm. Czy dałoby radę, kupując ładownicę 25 mm jakoś te taśmy poprzycinać? Czy jakiś początkujący krawiec dałby radę do zrobić?
 4. Oczywiście próbowałem na wszystkich dostępnych.
 5. Posiadam karabin wyżej wymieniony.Przez okres 3 miesiecy działał doskonale.Niestety w pewnym momencie (podczas strzelanki) karabin zamarł.Po naciskaniu spustu (wyrażę się nie profesionalnie :D) coś stuka w środku,tak jakby chciał strzelać a nie może.Karabin odstawiłem i na następny dzień próbująć coś z nim zrobić,nacisnąłęm spust a ten zaczął strzelać.Dziwne.Sytuacja powtórzyła się kilkakrotnie.Wysłałem go do serwisu,powiedzieli że niby śróba silnikowa nie była dokręcona,a ja zacząłem znów użytkować karabin lecz znów to samo.Nie wiem co z tym fantem zrobić.Czy możecie mi doradzić? Pozdra
 6. Posiadam replikę (mp5) cm.041b Ostatnio wymieniałem gumkę Hop up, na silikonowego czerwonego King Armsa (60 stopni). Mechanizm podkręcający gumkę ciągle się luzował,więc mocniej podkręciłem śrubkę w komorze i zablokowałem mechanizm. Niestety replika strzela nazbyt wysoko nawet po poluzowaniu gumki. Czy może zależeć to od tej nowej gumki?Jeśli nie to od czego? Proszę o pomoc. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...