Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rasta97

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 1. A oprócz TM jakieś firmy są godne uwagi ? Nie wierze żeby tylko jedna dawała rade..
 2. Nie musi zajebiście wyglądać, zależy mi na tym aby to pochodziło. Nie znam się w ogóle na klamkach. TM, chyba musiałbym trochę dołożyć. Nie chcę brać używek. Podoba mi się ta replika: http://gunfire.pl/product-pol-1152201480-Replika-pistoletu-ACP601D-tan.html Co myślicie?
 3. Witam szukam pistoletu gazowego z blowbackiem do około 500zł. Jako broń główną używam cm 040 po modach na 550 fps z prometheusem, więc boczniak jest niezbędny. W asg bawie się 3 lata i nigdy nie miałem klamki, teraz sobie odłożyłem i postanowiłem coś kupić. Co możecie mi doradzić?
 4. Też dobre rozwiązanie, zastanowię się jeszcze, głównie chodzi mi o to czy stop z którego jest zrobiona ta cyma nadaje się do spawania ww metodą ?
 5. Tak, mam auto i replika wchodzi bez problemu do bagaznika w pozycji rozłozonej
 6. A ta cyma na stocku uciągnie lipo 11.1v? Jest przesmarowane wszystko nowym smarem itp.
 7. Tak z tym że do lipoli będę potrzebował ładowarki, a nie mam póki co tyle siana, a tego najtańszego gówna nie chcę brać. Firefox mnie zadowalał w zupełności ale teraz nigdzie nie mogę go znaleźć ; /
 8. Witam od pewnego czasu denerwuje mnie luz na kolbie w cymie, ruszą się na lewo i prawo po 2mm, jak mogę temu zaradzić ? Chce rozwiązanie na stałe. Myślałem o pospawaniu tego tigiem w argonie, jak myślicie da rade?
 9. Witam po 2 letniej przerwie od asg muszę kupić nową baterię do mojej cymy 040 z wiadomych przyczyn, Interesują mnie baterie 9,6v, wczesniej uzywałem firefoxa i byłem zadwolony ale widze że nie ma go w ofercie, więc co moglibyście mi polecić?
 10. Witam, tak jak w temacie. Ile może kosztować zaspawanie kolby w cm 040? Chce zaspawać kolbe na stałe w pozycji otwartej tak aby zniwelowac luz na kolbie, aby konstrukcja nabrała sztywności. Nie chce dospawywać innej kolby, ta mi odpowiada. Jaka może być tego cena i czy wogóle da się to wykonać ?
 11. Ok, dzięki za odpowiedzi, jak już nikt nie ma nic do powiedzenia to temat można zamknąć.
 12. Czasami strzelam się w CQB (wtedy nie mam broni, kałach 430Fps.) ale częściej w lesie. To jak brać tego colta czy te ''bajery''?
 13. Siema, czy ten colt jest dobry jako broń boczna przy cm 040 ? I co lepiej zrobić, dołączyć eota, dwójnógm zapas kulek do cm 040 z tłumikiem czy kupić tą klamkę?
 14. Bierz te co dał ci OFF linka, kumple go mają i jest bdb do cqb, niektórzy biegają z nim po lesie. Moim zdaniem najlepsza giwera na rynku do 150zł.
 15. wystrzel z 300 kulek i powinno ładziać.
×
×
 • Create New...