Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

T-M-Q

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Od siebie dodam, że polecam stalkera od TMC, jest tego samego kształtu co ACM-owskie, ale wykonana z grubszego drutu i dobrze trzyma kształt po dopasowaniu. Zakładałem (na nią) ESS Profile NVG i trzymało się to kupy. Z goglami Revision Locust też nie ma żadnego problemu, więc z bolle X1000 też nie powinno być. W tym zestawie (stalker + ess) z powodzeniem udaje mi się celować z aimpointa compm4, który jest na dosyć wysokim montażu.
 2. Sklep bierze hurtowo, odlicza sobie VAT, podatek dochodowy to może podyktować niską cenę. A co do wyboru - ja bym brał ten z wyższą wydolnością prądową (tj. Turnigy nano-tech), nawet pomimo tego, że ma 200 mAh mniej. nigdy nie udało mi się wystrzelać więcej jak 500 mAh na podobnym akumulatorze podczas kilkugodzinnej strzelanki. Może nie będzie jakiejś oszałamiającej różnicy w ROFie, ale zawsze. Nano-tech jest z tego co widzę nawet jest tańszy o 8 zł. W dodatku nano-techy można ładować prądem sięgającym 5C, co przydaje się kiedy trzeba naładować baterię na wczoraj.
 3. Podepnę się pod temat ;] U mnie w sc-02 jest podobna sytuacja, G&G zielona kręci jak szalona, nawet jak hopsiup jest ustawiony na minimum. Uważacie, że zmiana kulek na cięższe może rozwiązać problem? Ktoś z was sprawdził to organoleptycznie?
 4. Zauważyłem to przyglądając się uważniej zdjęciom (różnica pomiędzy prowadnicami), dodatkowo w instrukcji jest cośtam kilka razy wspomniane o VFC. Zamówiłem jednak hi-cap (wiem, zło) z powodu braku przewidzianych funduszy na kilka mid-capów VFC.
 5. no to sprawdzimy i maga i kulki - zamówiłem oba, okaże się co nawaliło, a nic na pewno się nie zmarnuje :)
 6. W sumie magazynek jakoś dziwnie się kręci, ale podaje kulki. Chcę kupić jednego low-capa z ARESa, na spróbowanie, może coś zmieni. Z Co do tej kultury pracy - z PJtami na auto replika 'płakała', po zmianie zaczęła chodzić jak wcześniej. Tylko że jak już następnego dnia wsypałem 'pidżeje' to z dźwiękiem było po staremu, ale znowu pluła co x strzałów..
 7. Witam. Na piątkowej strzelance zauważyłem, że moja replika czasami oddaje strzał na pusto, a potem albo na bliską odległość, albo podwójny. Wszystko w nim jest w stocku. Czy kulki (PJ 0,25) mogą być źródłem problemu? Wydawało mi się, że po zmianie na Madbulla (pożyczone od kolegi) mechanizm karabinu pracował lepiej, ale kulki wystrzelałem na tej strzelance i nie mogę tego sprawdzić na spokojnie. W każdym razie nie kojarzę, żeby mi na nich jakoś strasznie pluł, nic też mi się nie zablokowało w lufie.
×
×
 • Create New...