Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

matax80

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 1. Dzięki wszystkim za propozycje opinie. :) Bardzo pomocne! Z tych dwóch modeli chyba ten pierwszy bardziej przypadł do gustu :) Jeszcze raz dzięki!
 2. Wiem, że mógłbym korzystać z telefonu, ale rozładowuje się on w tak masakrycznie szybki sposób. Wolałbym mieć oddzielne urządzenie które wskaże mi pozycje.... Możecie polecić coś w tym zakresie?
 3. Szukam połączenia - a więc zegarka w teren jak i na co dzień. Pytanie czy te dwie opcje można w jakiś rozsądny sposób połączyć? Pisząc w teren mam tutaj na myśli letnie wyprawy a nie zimowe.
 4. Szukam jakiegoś przyzwoitego zegarka na rękę. Pisząc przyzwoitego ma na myśli wytrzymały, odporny na ewentualne upadki, zarysowania, zalania wodą itd. Myślałem o kwarcownym, byleby bateria trzymała minimum 2 lata, aby nie było potrzeby zbyt częstej wymiany. Co powiecie o tych dwóch: 1. http://www.zegarmistrz.com/Doxa_1551015101O_Racer_1551015101O-7573.html 2. http://www.zegarmistrz.com/Doxa_Ace_Chrono_1541002101__1541002101_-7468.html Doxa - uchodzi za dobre, szwajcarskie - ale wolę dopytać. Nie ma to być typowy zegarek pod survival, ale prowadzę taki tryb życia, że potrzebuję cz
 5. Poza tym nie uzyskasz pozwolenia jeżeli nie masz wiedzy z tego zakresu. To nie jest takie hop-siup. Proponuję jeszcze jak coś sprawdzić sobie tuta: https://www.ajprodukty.pl/szatnia-i-przebieralnia/szafki-schowkowe/sejf/6210325-19433487.wf?productId=19433465 Na broń krótką bardzo dobra opcja.
 6. Znalazłem tutaj taką kamerę: http://www.ctr.pl/produkty/kamery-sportowe/index.html - ze specyfikacji wynika, że jest naprawdę okey.
 7. Też zastanawiałem się aby kupić coś takiego, ale chyba lepszą opcją jest zakup kamery typu go-pro bądź innych tego typu z wbudowaną ochroną.
 8. Szukaj jeszcze tutaj jak coś https://www.polarsport.pl/sprzet-turystyczny/camping/liofilizaty.html Z tego co przeglądałem jakiś czas temu to mają też potrawy bezmięsne. Ewentualnie wyślij tam do nich zapytanie na maila.
 9. Organizator zawsze odpowiada - ale nie straszmy go. A raczej chwalmy za kreatywnosć.
 10. Hee - spoko filmik :) Takie akcje to kwintesencja :)
 11. matax80

  NOKTOWIZJA

  A bezpośrednio do Polski nie można? Czy nie przejdzie?
 12. Posiadam w swojej kolekcji tego typu waltera - polecam Ci go z kilku powodów, jest bardzo poręczny, lekki, niezawodny no i oczywiscie fajnie się prezentuje w kaburze. Poza tym Walter to sprwdzona marka możesz liczyć na dobrą jakość oferowanych produktów.
×
×
 • Create New...