Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

miki12611

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 1. Dobra, kupuję tą baterię. Zobaczymy jak się sprawuje.
 2. Sticka 8,4 albo 9,6 i zależy mi, żeby nie była za droga. Podrożały teraz te baterie. Pół roku temu firefoxa 9,6 można było kupić za ok.60 zł.
 3. Miał ktoś może baterię GFC Energy, bo sprzedają je na gunfire po całkiem niskich cenach i się zastanawiam, czy warto kupić. Wiem, że najlepsze są Firefoxy, ale obecnie nigdzie nie mogę dostać takiej jakiej chcę i to po przyzwoitej cenie (bateria pod dekiel, więc trochę kłopotliwa w zakupie). Prosiłbym o opinie użytkowników tych akumulatorów.
 4. Może i macie rację na temat tych plecaków z taiwangun. Raczej sobie je odpuszczę. Poczekam trochę to kupię coś lepszego. Zastanawiam się nad tym:http://armyworld.pl/product-pol-2078-Plecak-Lowe-Alpine-Wojskowy-Holenderski-DPM-Z-Metalowym-Stelazem-80l-Oryginal-Demobil.html Wydaje się być porządny i do tego dość tani 139 zł + 50 zł dodatkowe kieszenie. Powinna się zmieścić w niego replika. Jedyny minus- używany. Pokrowców w ogóle nie biorę pod uwagę. Chciałbym plecak, w którego włożę wszystko co mi potrzebne oraz replikę.
 5. Ma ktoś jeszcze jakieś inne propozycje?
 6. Umiem używać Google i uwierz, że to wcześniej robiłem. Gdybym coś ciekawego znalazł to bym tu nie pytał. Wystarczyło powiedzieć, że to badziew, a nie jeszcze mnie posądzać o lenistwo. Lenistwem jest nie doradzenie, bo najłatwiej jest odsyłać kogoś to szukajki. Dzięki za radę na temat tych dwóch plecaków.
 7. Witam! Poszukuję plecaka, w którego bez problemu mógłbym włożyć replikę (ok. 94 cm). Podkreślam, że szukam plecaka, ponieważ na strzelanki często jeżdżę rowerem, więc nie interesują mnie żadne torby i pokrowce. Do tego miałby być w miarę pojemny. Chciałbym go również używać na jakieś tygodniowe wypady. Znalazłem dwa takie plecaki, ale nie jestem pewny, co do ich jakości. http://www.taiwangun.com/wyposazenie-taktyczne/plecaki/plecak-bojowy-z-miejscem-na-karabin-black-acm.html http://www.taiwangun.com/wyposazenie-taktyczne/plecaki/plecak-snajperski-01-olive-a-c-m.html Proszę doradźcie mi
×
×
 • Create New...