Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HadoPL

Użytkownik
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam, mam pytanie dot. naprawy repliki. Ja jestem pośrednikiem, kolega wykonywał zdjęcia. Potrzebny serwisant bądź część która będzie wymagana do naprawy
 2. Napięcie trzyma tak jak przedtem co do pojemności nie widzę żadnych zmian.
 3. Witam serdecznie, mam mały problem z silnikiem w emce od G&P. Przy strzelaniu czuć jakby lekką spaleniznę od strony silnika. Również wtyk repliki się zaczyna się grzać. Nie mam pojęcia czy kupować nowy silnik czy ten po prostu trzeba wyregulować położenie silnika. Jeżeli położenie silnika to prosiłbym instrukcje jak to zrobić.
 4. Taki akumulator "odratowany" nie nadaje się do użycia?
 5. Dzięki, właśnie zobaczyłem że są inaczej. Już pisze do nich Mam nadzieje że po podłączeniu baterii nie zniszczyło to silnika ani samych ogniw
 6. Ten drugi pakiet był reklamowany, i okazał się "sprawny" za co policzyli sobie 25 zł. Dziś przyszedł i nic Jeżeli to może pomóc to wszystkie wtyki to tamiya mini Oraz że drugi i trzeci pakiet mają po 20C 30A
 7. Testowałem na tym pierwszym li-po, drugie i trzecie nie popycha
 8. Witam serdecznie, obecnie posiadam trzy baterie : 1.Tornado Power 7,4 v 2000 mAh 20C 40A Bateria która została rozładowana do stopnia ~1,6 v i ~2,6 v. Po naładowaniu baterii działała normalnie tak jakby nic się nie stało. Czy można korzystać jeszcze z takiego pakietu czy wyrzucić do śmieci? Lecz po podłączeniu do repliki popycha silnik i strzela. 2.Tornado Power 7,4 v 1500 mAh 20C 30A Bateria która była reklamowana w sklepie ponieważ po podłączeniu do repliki ( MP5 JG070MG i M4 G&P ) bateria nie daje rady popchać silnika. I dzieje się identycznie jak przed i po reklamacji. 3.Tornado Power 11,1 v 1500 mAh 20C 30A Bateria która została świeżo zakupiona w sklepie i po podłączeniu do repliki też nie daje rady popchać silnika. Wszystkie baterie zostały zakupione w sklepie RC4MAX Nie mam pojęcia co się dzieje z tymi dwoma kupionymi pakietami. Wszystkie baterie mają poprawne napięcie obecnie.
 9. A jakichś szczegółowych informacji na temat tego klucza czy wziąć kawałek selektora i szukać po Castoramie?
 10. Chętnie spróbuje twojego pomysłu tylko jak odkręcić ten malutki imbusik gdy nie mam tak maleńkich kluczy.
 11. Witam serdecznie Mam chyba jeden z częstych problemów w tanich i chińskich replikach MP5 ,a mianowicie MP5 JG070MG. Problem polega na tym że gdy strzelam selektor ognia cały się rusza i część w której znajduje się śrubka czyli prawa po chwili odpada. Na dzień dzisiejszy prawa strona nie chce wejść do końca tego metalowego prostokąta. Nie próbowałem bardzo mocno tego przyczepić ponieważ martwiłem się aby nic nie uszkodzić. Jakie sposoby polecacie aby ten selektor się już nie ruszał i odpadał. Mam na myśli możliwość zmiany tryby ognia.
 12. Jak opisać problem usterki tak aby wyszło na to że to uszkodzenie jest lecz "ja" nie mam o nim pojęcia. Czym mogło zostać spowodowane że szkielet pękł ( nie ingerowałem nic w środku )
 13. Witam czy takie pęknięcie może doprowadzić do trwałego uszkodzenia repliki? Gdy strzelam to po prostu się to rusza jeżeli coś jest poważnego to prosiłbym również o część którą trzeba konkretnie kupić. Z góry przepraszam za jakoś zdjęcia ( robione gównianym telefonem ) Zacznij w końcu zakładać tematy w odpowiednim dziale, bo się pogniewamy. w.
 14. Witam, otóż mam problem z magazynkiem. Nakręceniu go wystrzeliwuje kilka kulek i muszę znowu nakręcać. Jest to strasznie uciążliwe, co się stało? Co muszę w środku zrobić? Prosiłbym o FAQ dla typowego laika ew. kontakt gg : 1991091
 15. Rozebrałem magazynek i gdy są zębatki na zewnątrz są one dosyć źle spasowane, myślę że w weekend popsikam je olejem silikonowym, przy okazji psiknę tam do wewnątrz. ( Mówię o komorze magazynka, niech nikt nie pomyśli że mam zębatki na magu ) Co do tamtej baterii i ładowarki to zamawiam w sobotę.
×
×
 • Create New...