Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

lukas_jg

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 1. No nie jest nowe ale nadal produkowane w tej formie. Większość armii nadal go używa.
 2. Chyba wybiorę te GROMy Protektora.
 3. No ten fiński bardzo fajny. Jednak szukam konkretnie tego MARPAT zimowego. Zna ktoś może producenta tych narzut/materiału?
 4. Mam jedną sztukę tego markera. Światło stanowi w nim lampa wyładowcza (podobnie jak ma to miejsce w lampach błyskowych/stroboskopach). Posiada 3 tryby świecenia: - stroboskop biały (widoczny z kilku kilomterów) - stroboskop biały z filtrem niebieskim - stroboskop biały z filtrem IR dla NVG Całość wykonana jest z odpornego na uderzenia poliwęglanu. Filtr podczerwieni wykonany z polimaślanu celulozy. Urządzenie działa do 8 godzin na bateriach alkalicznych. Posiada duży włącznik suwakowy (magnetyczny) co umożliwa włączenie urządzenia bardzo łatwo i jednocześnie zapewnia wodoodporność. Mi
 5. Śnieg, góry. Szlaki utwardzone + głębokie zaspy (nie licząc tego co będzie chodzone w rakach) Chodzenie ~8h / dzień Temperatury: -20 do 0 st.C Podłoże tak jak pisałem szlak śnieg/lód. No tak jak mówię, desanty sprawdziły się bardzo dobrze! Fakt ubierana zawsze była skarpeta bawełniana+gruba wełniana. jedyna wada to buty stawały się sztywne z czasem. Odpowiedznie napastowanie ich pomagało.
 6. Potrzebne buty na zimę. Typowo na śnieg, lód. Obecnie mam buty WP i sprawdziły się już wiele razy. http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT1V1FxN8ZhvLEbfduzgiDqOLX5qaJVwfnDW4UBvAPadfpkX96n2Q Szukam jednak czegoś "cieplejszego" oraz lżejszego. Dobrze by było gdyby dały się przymocować do rakiet śnieżnych TSL 418 ACCESS. Jak wygląda maskowanie zimowe takich butów?
 7. A może macie namiary na coś podobnego ? Wzór ACU / MARPAT - zimowy (biały śnieg).
 8. Jak w temacie. Szukam mumduru snow MARPAT. Rozmiar L. Dostepny jest na allegro ale cena 1099zl to troche za duzo. Moze ma ktos namiary na cos w lepszej cenie. Moze byc tez sam material :-) Przepraszam za brak liter z ogonkami.
×
×
 • Create New...