Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Saganus

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

 1. Saganus

  RK05

  Witam Szukam jakieś porządnej baterii do mojej repliki RK05 stock zastanawiam się nad tym : http://gunfire.pl/product-pol-1152198570-Akumulator-Redox-LiPo-1200-mAh-7-4V-20C.html co o tym sądzicie? I jaka była by dobra do niej ładowarka ?
 2. Witam Niedawno zakupiłem RK05 , ale mam z nią pewien problem. Normalnie dzień przed akcją ładuję baterie ,jakieś 5h podłączam ją do repliki ,idę na strzelankę ,wystrzeliwuję ,może z 30 kulek i ... KONIEC.Naciskam na spust a kulki nie lecą . Na początku pomyślałem ,że batka po prostu padła. Po tygodniu jest kolejna strzelanka , owinąłem ją taśmą izolacyjną i znowu to samo.Teraz pomyślałem ,że może batka jest jakaś felerna , podłączam batke kolegi do mojej repliki i to samo NIC.U kolegi jego batka normalnie działa. Będąc potem w domu odkręciłem rączkę ,podpiąłem batke i zacząłem
 3. Witam Jakiś czas temu kupiłem RK 05 , w sklepie gunfire , zauważyłem ,że bateria ,która była w zestawie strasznie szybko mi pada ,po podłączeniu ,działa może 30min. Chciałbym dlatego was zapytać , jaką baterię kupić ?I jaką ładowarkę? Drugie pytanie http://azteko.pl/magazynek-hicap-ak47-ak74-krotki-stalowy-p-311.html http://azteko.pl/cyma-szyna-montazowa-do-ak-boczna-jaskolka-p-49.html Czy ten magazynek i ta jaskółka będą pasować do mojej repliki ?
 4. Saganus

  Problem

  Pierwsza opcja odpada.Podczas strzału zawsze trzymam replikę prosto.
 5. Saganus

  Problem

  Witam Jestem dosyć zielony w ASG , gram dopiero od kilku tygodni. Mam problem z moją replika tj: JG AK47 Tactcal JG0512MG. Niedawno zauważyłem ,że podczas strzału moje kulki strasznie schodzą na lewo.Co zrobić ,żeby podczas strzału leciały prosto? :icon_idea:
×
×
 • Create New...