Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

TOMEK1022

Użytkownik
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam Odkopię trochę temat ale ktoś może przerabiał aresowego beryla na mini beryla? Macie jakieś fotki? Ps: Wiem że to nie giełda ale zaglądają tu ludzie związani z tematem - jeśli ktoś ma na sprzedaż części do mini beryla /beryla to proszę o wiadomość :P Beryla od aresa też chętnie kupię, nawet uszkodzonego :)
 2. Hej, Poszukuję wymiarów lufy od mini beryla z wymiarami pod części z oryginału. Ktoś ma jeszcze i może udostępnić? Wiem że kiedyś były wrzucane ale linki już wygasły Z góry dziękuję Ps: Wiem że to nie giełda ale zaglądają tu ludzie związani z tematem - jeśli ktoś ma na sprzedaż części do mini beryla /beryla to proszę o wiadomość :P Beryla od aresa też chętnie kupię, nawet uszkodzonego :)
 3. @Koksos: Berylek piękny ale mam dwa pytania: Łucznik znów zaczął sprzedaż dla osób prywatnych??? Korpus robiłeś na długość taką samą jak w palnym?
 4. Już na początku domyśliłem się aby wciągnąć podkładki i sprawdzić - nic to nie dało. Wysyłałem pytania do różnych sklepów i z tego co się dowiedziałem to że wymiar tego ząbka w zależności od firmy jest równy 5,5mm lub mniejszy. W innych GB ten ząbek zawsze sięgał do połowy łożyska - w tym wypadku sięga ledwo do krawędzi. Kowadełko pod zębatką tłokową wystaje poza krawędź łożyska jakieś 0,5mm - więc nie ma szans aby podbić łącznik styków. Kowadełko to ma w najszerszym punkcie 7mm - może to ono jest winne?
 5. - jak widać na fotce ząbek od łącznika styków wygląda jak nowy. - fotka stockowego przerywacza z startym ząbkiem. Ewidentnie widać że kiedyś był dłuższy niż 5,5mm (tyle ma obecnie). Nowy przerywacz SHS też ma ten ząbek który zahacza o zębatkę tłokową wielkości 5,5mm. To zdjęcie wyszło tragicznie ale coś tam widać: - ząbek od przerywacza sięga tylko do krawędzi łożyska. Zębatka tłokowa tłokowa w nowym przerywaczu SHS ślizgała się po samym czubku tego ząbka (orygalnie ten SHS był pokryty jakąś oksydą więc było widać). Ps: do dyspozycji mam tylko telefon więc przepraszam za jako
 6. @verb007: Sprężynka jest nowa - dostałem ją razem z przerywaczem SHS. Krzywka pod zębatką tłokową ma 7mm - może ktoś powiedzie ile jest prawidłowo? @seger: Nie wiem jak rozpoznać czy to szkielet od JG - wymiary łożysk i kolor są zgodne ze szkieletami od JG które znalazłem w sklepach. Czy szkielety od JG różnią się czymś od reszty?
 7. Mam dosyć nietypowy problem z semi w m4 (gerbox V2). Jest tylko tryb safe i auto. Po rozebraniu gerboxa okazało się że przerywacz ma starty ząbek który zaczepia o zębatkę tłokową. Po kupnie nowego przerywacza od SHS-a okazało się że ten ząbek ma dokładnie taką samą długość jak ten stary (5.5mm) I zębatka tłokowa go nie sięga. Ewidentnie widać że ten stockowy był dłuższy niż 5,5mm. Czy istnieje możliwość zakupu przerywacza który ma dłuższy ząbek niż 5,5mm czy może problem leży po innej stronie??? Nie oczekuję gotowego rozwiązania a jakieś podpowiedzi. Jeśli jest potrzeba mogę wstawi
 8. Seria RK to polecane i dobre repliki ale jeśli chcesz przerabiać na mini beryla lub beryla to tylko rk06 (lub najlepiej sam korpus od rk06). O dostępności części do miniacza chyba nie muszę mówić. Ps: Oczywiście, nie mówię że rk01 nie da się przerobić na mini beryla. Rk01 da się przerobić ale traci się trochę na estetyce i odzwierciedleniu oryginału.
 9. Można i tak jak napisałeś ale mi chodziło żeby kolba była na jednym zawiasie. O walorach estetycznych takiej przeróbki nie wspomnę. :P
 10. Nie da się przerobić kolby od beryla tak aby składała się w drugą stronę.
 11. W zwykłej lufie od AK74 miejsce pod podstawę szczerbinki trzeba stoczyć o 1mm. @faryn - Na fotkach widzę że masz muszkę (a właściwie jej podstawę) od AK74 więc na pewno pasuje na lufę od AK74. Na 100% nie jest to muszka od beryla.
 12. @adrIan - doliczyłeś vat i cło? Jak dla mnie ten stark arms to ciekawsza klamka. Wiem że TM obrósł już legendą ale za taką cenę dostajemy replikę do lekkich poprawek (czytaj: wymiana zamka na metalowy) - oczywiście jest to moja opinia. Ps: Ten sklep airsoftarmory jest na terenie Polski?
 13. ... i od pewnej osoby z tego tematu :P :P :P
 14. Części nie były buchnięte z FB :P Większość tych części pochodzi z komisu na wmasg lub allegro.
 15. Mogłem dać niżej ale wtedy śruba która trzyma dźwignię nie trafiła by na gwint w gb. Na zdjęciu bezpiecznik jest w pozycji "odbezpieczony" po zabezpieczeniu jest niewielka szpara pomiędzy deklem a dźwignią (5mm w najbardziej odległych punktach).ale jest w moich granicach dopuszczalności :P
×
×
 • Create New...