Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kryz

Użytkownik
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

 1. WItam! Może ktoś z was ma szkielet gearboxsa do replik GC16 (nie wiem czy są identyczne z CM16) na sprzedaż?
 2. Tutaj mam Bluzę CPU Helikona (z lewej), Spodnie KSK Leo Kohlera (pośrodku) oraz kapelusz UF Pro (po prawej). Kolor taki sam, chociaż wydaje mi się, że z Helikona brązowy kolor troszkę się spiera. Najlepiej zdaje się sprawdzać produkt UF Pro gdzie kamo ciągle jest ładne i wyraziste. Zestaw ten mam około roku, półtora. https://drive.google.com/file/d/0B5RlsQRXrDU2OXVZTlVKMkRhcWs/view?usp=sharing Czy któryś z was miał może w rękach Hunter Sweater od UF Pro? Czy to jest coś w stylu bluzy termo?
 3. U mnie tak samo te gearbox-y padały. Mam dwie repliki G&G i obie miały problem z gearbox-em na normalnych sprężynkach 120-130 Guardera. Repliki to Tr4-18 i GC16 WildHog, nie jestem tylko pewien czy miały one wzmocniony gearbox. Pzdr!
 4. Te co na ShotShow pokazywali od SixKa, wyglądają naprawdę fajnie.
 5. Widzieliście taki patent? https://e-militaria.pl/3860-buty-taktyczne-helikon-mojave-coyotepencott-greenzone.html
 6. Witam! Panowie wiecie może czy można gdzieś dostać jakikolwiek sling w Pencott-cie? Czy tylko na zamowienie a jeżeli tak to czy macie namiary na kogoś kto to szyje. Szukałem w redriver ale nie maja narazie
 7. ta tylko foty nie ma i tak naprawdę nie wiadomo jak to wygląda.
 8. Chciałbym coś takiego tylko że do magów m4 http://www.sprzetmilitarny.pl/product-pl-4637-oadownica-K93-AK-BERYL-Pencott-GZ.html tzn. zamykaną na rzep i podwójną
 9. Panowie znacie jakieś najlepiej polskie sklepy oferujące ładownice do m4 w kolorze PenCott GZ, widziałem że Templar Gears ma takowe w swojej ofercie, widziałem też że spec ops ma takie dostępne na swojej stronie ale nie mogę ich znaleźć u ich dystrybutora na www.sprzętmilitarny.pl Za pomoc z góry dziękuję i pozdrawiam!
 10. Ja dzisiaj dostałem z firmy MILTUR, co do jakości nie mogę się jeszcze wypowiadać, ale wyglądają fajnie http://miltur.pl/
 11. Nowość w ofercie WIsport plecaki dostępne w kamuflarzu PenCott GZ: Sparrow 20L (http://www.e-militaria.pl/p-3691/plecak-wisport-sparrow-20l-pencott-greenzone) Sparrow 30L (http://www.e-militaria.pl/p-3693/plecak-wisport-sparrow-30l-pencott-greenzone) Whistler 35L (http://www.e-militaria.pl/p-3689/plecak-wisport-whistler-35l-pencott-greenzone)
 12. Zamówiłem te spodnie Leo Kohlera, mam nadzieję że się nie zawiodę tak na kamuflarzu jak i producencie. Pozdrawiam!
 13. Mam nadzieje, że to stały trend bo to również sporo kasy :D, czy w tym przedziale cenowym (tj. 300-400zł) coś możesz polecić, w kamuflarzu PenCott Greenzone?
 14. No spoko tylko to jest wersja Explorer, ja szukam użytkowników KSK Combat Pants-ów. Co do artykułów to czytałem już parę na temat tych spodni, jednak chciałbym poznać opinie osób z forum. Pozdrawiam.
 15. Witam! Pozwólcie że się podepnę pod temat o kamuflarzu PenCott Greenzon. Chodzi o zakup spodni w tym kamuflarzu i skłaniał bym się ku produktom firmy Leo Kochler ( http://www.e-militaria.pl/p-2843/spodnie-leo-kohler-ksk-combat-pants-pencott-greenzone ). Czy ktoś z czytających ten post miał może kiedykolwiek do czynienia ze spodniami tego producenta i mógł mi pomóc w zdecydowaniu się na ich kupno. Z góry dzieki i pozdrawiam!
×
×
 • Create New...