Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hamal

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

 1. Ale chyba nie wszystko jest z tego stopu cynku i aluminium? Poza tym w dużej ilości replik jest ten ZnAl. Ja po prostu szukam pierwszej repliki, która mam nadzieję posłuży mi 2 sezony, a pierwszy sezon postrzelam bez żadnego tuningu i jak ktoś to powiedział, że będzie ten "sens" biegania.
 2. Jeszcze takie pytanie. Przedni uchwyt i pistoletowy wykonane są z tworzywa, rozumiem, że cała reszta będzie z metalu tak? Dla mnie trochę nie jasno napisane, dlatego piszę. Wolę się nie "przejechać" na niczym. Jakby ktoś miał tą replikę i był wstanie napisać dokładnie co z czego jest, byłbym wdzięczny.
 3. Więc w tej cenie full metal nic lepszego nie znajdę? Używane raczej nie wchodzą w grę.
 4. Witam, w zasadzie zaczynam swoją przygodę z ASG (po nie udanym zakupie "taniej repliki" AEG) Poszukuję karabinu szturmowego full metal i trafiłem na właśnie ten - http://www.taiwangun...tal-boyi_1.html Mój budżet to okolice 500zł (ubiór, kulki itd. mam już załatwione) Chciałbym się dowiedzieć czym cechuje się ta bron, wady, zalety, czy można by się strzelać na fabrycznych częściach bez żadnych problemów? Ważna dla mnie jest wytrzymałość, dlatego też szukam full metal. Jak z częsciami wewnętrznymi? Czytałem już trochę na temat tej repliki, lecz nadal nie jestem zdecydowany. Może macie jaki
×
×
 • Create New...