Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zowik

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 1. ja na moim rk-02 strzelam z tej baterii : http://www.taiwangun.com/akumulator-nimh-1600-mah-9-6v-typ-stick-8fields Jestem zadowolony.
 2. ostatnio miałem z takiej okazję postrzelać, tyle że lufa jest 6mm, pociski ślepe 9mm. Podobno była zakupiona w Czechach. Przez to pytam czy ktoś ma może z tym doświadczenie .
 3. Siema, ostatnio podjarała mnie broń hukowa a dokładniej mówiąc beretta 92F, w Polsce niestety takowej nie dostanę ;/ Ale wiem że w Czechach czy na Słowacji to nie jest problem. Macie może jakieś doświadczenie co do takowych sklepów? I jak to stoi z cenami ?
 4. więc ile na tym "prostowniku co psuje baterie" mam ładować ?
 5. Ostatnio też szukałem na googlach i baterię spieprzyłem, więc wolę zapytać niż nów wywalić 7 dych na marne..
 6. oryginalna z AK-74 BOYI RK-02, na baterii pisze tak : MODEL: HLD4120-096450 INPUT: AC 220-240V 50/60Hz OUTPUT: DC 9.6V 450mA
 7. Witam, mam pytanie ile ładować tą baterię : http://www.taiwangun.com/akumulator-nimh-1600-mah-9-6v-typ-stick-8fields
 8. Siema, nie dawno stałem się nabywcom mojej pierwszej repliki jaką jest ak-74 BOYI RK-02, moja jak że wielka radość nie trwała zbyt długo, gdyż chyba przeładowałem baterię, a mianowicie na baterii pisze : STANDARD CHARGE: 14-15 HRS AT 120mA FAST CHARGE: 2.2-2.8 HRS AT 650mA Moja aktualna bateria. 1200mAh 9.6v No więc stwierdziłem że walne sobie dłuższe ładowanie, wszystko grało idealnie, do póki znów nie padała bateria, więc znów podłączam na dłuższe ładowanie... Po odłączeniu baterii, wkładam ją sobie do ak, wystrzeliłem parę razy i słyszę dźwięk rozładowanej baterii
 9. W jakiś cudowny spsób znów strzela.. Podłączyłem moją baterię, karabin był zablokowany, nacisnąłem spust i przełączyłem na ciągły, zaczął strzelac normalnie.. Coś w selektorze może byc nie tak ?
 10. Siema, mam problem z karabinem.. A mianowicie, podłączam baterię do kałacha, strzela normalnie, przestaję strzelać, po jakimś czasie chce znów strzelać, i karabin zachowuje się tak jakby bateria była rozładowan.. Podłączyłm baterię do repliki kumpla (ma tą samą replikę) i tam strzela normalnie. Sprawdziłem bezpiecznik wszystko jest OK. Czy wiecie może co może z tym być nie tak ?
×
×
 • Create New...