Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

limo

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 1. zapytuje, jaką mam nabyć gumkę do mojej m15CA, chciałem od razu silikonową, tylko nie wiem czy guarder czy systema, co wybrać? bo cały zas co jakieś 20 strzałów lecą mi podwójne kulki, co na moją delikatną psychikę wpływa niezmiernie negatywnie Very Happy i czy brać tą twardszą gumkę do mocnych aegów, od razu chcę zakupić springa 140pdi i preclufę, bo mam rozrzut na 35 metrach z 25cm, dadam, że rozrzut mam tylko na singlu, jak strzelam serią to jest ok.
 2. Dopiero co M733 kupiłem,a już mam się go pozbywać :( , nie nie, na super wypasiony sprzęt mam jeszcze czas (jeszcze nawet munduru nie mam i jak tu się ludziom pokazać :wink: ) zrobie taki tuning co mi podpowiedział pidżejfat, chyba nie najgorzej na tym wyjdę, jak sądzisz? Potem zawsze mogę sprzedać tego, albo będe cały czas powoli w niego inwestował... ta preclufa czaderska, ale cena kosmiczna.Zastanawiam się ile dodaje zasięgu w porównaniu do zwykłej mosiężnej lufy. A i bym zapomniał, zauważyłem, że w mojej broni, nie za bardzo, ale jednak, rusza się lufa, niepokoi mnie to i nie wiem czy
 3. czy preclufy są uniwersalne, czy musze jakąś specjalną do mojego modelu? a gumka sylikonowa jeśli dobrze rozumuje, to głównie do strzelania na mrozie, tak?(hop-up)? pidżejfat, masz jakieś linki do tych części co mi podałeś? Widzę, że to są części od CA, to chyba lepiej bym zrobił jakbym poczekał, dołożył nieco hajsu i kupił od razu broń CA. :?
 4. No dobra, zostane przy 150pdi, a co z precyzyjną lufą, warto ją montować?
 5. A nie mogę zamontować od razu sprężyny 190Dpi?
 6. Baterie 9,6 włąśnie kupiłem, a jeśli dokupie te części co mówił pidżefjat, to kto mi to zmątuje, w domowym zaciszu umiarkowanie zręczny amator da to zrobić, czy musze to zanieść jakimś "fachowcom" jak tak to komu??? pozdro
 7. Jestem nowy i mało zoriwntowany w sprawach tuningu (tyle co przeczytałem na forum) I tu moje pytanie. Kupiłem M733 TM nie byłem jeszcze na żadnej strzelance, ale z tego zo przeczytałem, to większość ma nieźle ztuningowaną swoją broń i nie ukrywam, że ja też mam taki zamiar. Więć od czego mam zacząć mój tuning, dodam też, że nie śpie na pieniądzach...nie od razu kraków zbudowali...finalnie chciałbym mieć ok 400fps. I czy bawiąc się stockową bronią dam sobie radę, czy będe poza zasięgiem strzału bardziej zaawansowanych graczy, gdy oni będą we mnie walić bez problemu? :?
×
×
 • Create New...