Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

F_N_G

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by F_N_G

 1. @ Belfer: szczegóły samego munduru. @ ForestUSMC: czyli ogólnie do Rangersa taki mundur będzie OK, tak?
 2. Czyli bluza oraz spodnie BDU 100% Cotton Ripstop, bluza powinna mieć regulację w pasie. Czy są mi potrzebne jeszcze jakieś szczegóły czy to wystarczy? Wolałbym być pewien.
 3. Rozumiem, czyli mój sprzęt się do tego nie nadaje... A gdzie można dostać taki mundur, właśnie ten odpowiedni, który byłby zgodny z historią?
 4. Witam ponownie. Chciałem spytać o pewną rzecz, ponieważ mam zamiar zająć się rekonstrukcją Rangersa z 75th Ranger Regiment - oczywiście Panama 1989: czy taki BDU jest do tego odpowiedni? 1. Bluza: http://sklep.fort.mil.pl/bluza-bdu-woodland-us-army-nowa.html 2. Spodnie: http://sklep.fort.mil.pl/spodnie-us-army-bdu-woodland-uzywane.html Pytam, ponieważ posiadam właśnie te wymienione wyżej fanty, a nie jestem pewien... Za odpowiedź i podpowiedź z góry dziękuję.
 5. mikunda: dzięki za tą informację, pomogła mi w tej sprawie. :)
 6. Witam. Pewnie jest to dość dziwne i nietypowe pytanie (w sumie to kilka pytań), ale chodzi mi o ten specyficzny kamuflaż na hełmach amerykańskich żołnierzy w Panamie - te takie jakby paski z materiału czy czegoś: http://tinyurl.com/n9hhyrz Mianowicie: czy tego typu kamuflaż był używany gdzieś poza Panamą? Jakie jednostki amerykańskie go używały - bo chyba nie wszystkie, prawda? No i najważniejsze - jak można by odtworzyć taki kamuflaż (bądź też gdzie można by go dostać)? Z góry przepraszam, jeśli pytanie jest głupie, lecz mimo poszukiwań nie znalazłem informacji na ten temat.
 7. Kyrios: dziękuję za link, rozejrzę się na tej stronie. :)
 8. Witam. Pytanie jest zapewne głupie, ale chciałem zapytać o naszywki na BDU w Woodlandzie, takie jak na przykład te prezentowane tutaj: http://tinyurl.com/n4yohyq Przeglądając różne zdjęcia zauważyłem, że naszywki "US Army" oraz te z nazwiskiem często różnią się od siebie wyglądem. Czy to znaczy, że nie było jednolitego wzoru? Czy jakaś firma produkuje kopie tego typu naszywek czy dostępne są jedynie naszywki z demobilu? Pytam, ponieważ chciałbym zakupić sobie BDU w Woodlandzie, a do niego dodać właśnie takie naszywki. Z góry dziękuję za odpowiedź.
×
×
 • Create New...