Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Matheo

Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

 1. Dzięki, a w czym te SFU są gorsze ?
 2. Witam, mam kilka pytań na temat munduru od Helikona, miałem napisać ten temat w części "Jak zacząć", ale nie można tam napisać, dlatego piszę tu. Jeśli napisałem w złym miejscu to z góry przepraszam. Chodzi o to, że kupiłem sobie tą kamizelkę http://www.specshop....Brown_-_MPC-003 i teraz chcę kupić mundur, a dokładnie Camogrom(czy to jest to samo co multicam ?) znalazłem takiego combat shirta http://www.specshop...._-_KO-CS2-PO-14 . Potrzebuję jeszcze do tego spodni mam 3 warianty, różnią się one kolorem(przynajmniej na zdjęciu): 1. http://www.specshop...._SFU_-_Camogrom 2. http://www.s
 3. Witam, mam nadzieję, że napisałem w dobrym temacie :D Piszę ten post, żeby się dowiedzieć czy w polsce można legalnie na mundurze nosić naszywki jednostek zagranicznych i gromu. W szczególności interesują mnie odpowiedzi na temat naszywek gromu.
 4. Witam, nie znalałem nic o gunfierze więc pisze. Co sądzicie o tej firmie ? Widziałem na ich stronie, że są podawani jako producenci i to w wielu kategoriach(repliki broni, baterie, kamizelki i wiele innych). Mam zamiar kupić teraz kamizelke do 250 zł i zauważyłem tą http://gunfire.pl/product-pol-1152201495-Kamizelka-taktyczna-typu-CIRAS-oliwkowa.html dlatego też piszę tu o gunfierze. Ma ktoś ją ? Co o niej sądzicie ? Z góry dzieki za odpowiedzi.
 5. http://gunfire.pl/product-pol-1152197552-Replika-karabinka-WEA001AEG.html
 6. Witam, wypadła mi sprężyna, dociskająca komore do gearboxa. Pytanie jest takie, czy coś się może stać kiedy będe strzelał bez niej.
 7. Wy macie kabel poprowadzony do końca chwytu ? U mnie to wygląda tak http://img801.imageshack.us/img801/2125/73r5.jpg .
 8. Kolega powiedział mi to samo, ale ja tam nie widzę żadnych suwaków. Da się umieścić załącznik ze zdjęciem ? Jak tak to bym wam wrzucił.
 9. A jeszcze coś, jak patrzycie przez wasze kolimatory to też macie taki trochę rozmazany pożółkły obraz ?
 10. Odkąd kupiłem tą Mkę jeszcze jej nie rozkręcałem. Chciałem teraz wymienić w niej gumkę hop-up, ale natknąłem się na problem. A mianiowicie nie wiem jak przeciągnąć kabel z chwytu. Ktoś podpowie ?
 11. Codzi mi o to, że na nocnych strzelankach jest się przez to widzialnym. Słyszałem, że w prawdziwych kolimatorach widać celownik tylko z jednej strony. A w waszych też widać z dwóch ?
 12. A nieda się czegoś zrobić, żeby nie było widać z drugiej strony kropki (celownika) ?
 13. Wczym ma pomagać ? Przecież jak idziesz po ciemku to ktoś widzi skąd idziesz.
 14. Witam, kupiłem dzisiaj ten kolimator ( http://gunfire.pl/product-pol-1152194622-Kolimator-typu-ET-552-BLACK.html ) i zauważyłem pewną rzecz, a mianowicie patrząc od strony zakończenia lufy szkiełko jest dla mnie jak lustro (widzę siebie, odbija mnie) widzę także czerwony punkt, nie tak jak z drugiej strony, mniejszy. A od drugiej strony (tej z której się strzela) czasami też mnie odbija. Tak ma być ? Czy mam z tym coś zrobić ? Proszę o pomoc.
 15. Witam, pytanie jest takie baterię Li-Po lepiej ładować przez tryb CHARGE czy BALANCE ?
×
×
 • Create New...